Polar M400 HRM

Polar Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Polar

$ 141.45

Przed: 197.28

Oszczędzasz 28.30%: $ 55.83

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Polar M400 HRM

close

Polar M400 HRM

Polar M400 HRM

play-video

Polar M400 HRM

Opis produktu

Opracowany dla biegaczy, którzy chcą wygodne i trwałe zegarek działa z sportowy design i zaawansowane funkcje GPS i szkoleniowych. Śledzenie i nagrywanie działa, a także swojej drugiej wykonywania i monitorowania wydajności dokładnie. Podłącz z aplikacji mobilnej Polar przepływu i pozostać aktywni i zmotywowani.

Funkcje pomiarowe nadwozia:

Definiowane przez użytkownika limity strefy tętna: Istnieją trzy sposoby, można ustawić limity strefy: jako domyślne stref serca, które są automatycznie obliczane na podstawie twojego max HR; jako strefy wolne tętno, dla których można ustawić sobie limity; lub w strefach tętna na podstawie progów, które można określić samodzielnie.

HRmax (zestaw użytkownika)

HRmax (na podstawie wieku) Najwyższa liczba uderzeń serca na minutę (bpm) podczas największego wysiłku fizycznego. Dla zgrubnego oszacowania maksymalnego tętna, odejmij swój wiek od 220. HRmax jest przydatnym narzędziem do określania intensywności treningu w strefach intensywności można zdefiniować za pomocą HRmax. Niektóre produkty firmy Polar określają tętno maksymalne, podczas Polar Fitness Test, patrz również (na podstawie Polar Fitness Test) HRmax.

Polar Fitness Test: Polar Fitness Test mierzy wydolności tlenowej w spoczynku w ciągu zaledwie pięciu minut. W rezultacie, Polar OwnIndex, ocenia swój maksymalnego pułapu tlenowego (VO2max). Z Polar Fitness Test można zmierzyć wydolności tlenowej przez siebie, automatycznie i bez wysiłku. Wszystko czego potrzebujesz to komputer szkolenia. Polar Fitness Test jest tak dokładne w przewidywaniu VO2max, jak każdy sub Fitness Test maksymalnej. Test jest oparty na zmienności rytmu serca i tętna w spoczynku i danych osobowych.

Polar OwnCal® - Inteligentne kalorii: Najdokładniejszy licznik kalorii na rynku oblicza liczbę spalonych kalorii. Obliczenia są oparte na indywidualnych danych: Twoja waga, wzrost, wiek, płeć i intensywności aktywności fizycznej. Inteligentne Kalorie są dostępne w monitorów pracy serca i trackerów aktywności.

HR Strefy wysiłku z alarmem dźwiękowym i wizualnym: Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowej w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą intensywność treningu. Kiedy jesteś poza ustalonymi strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym.

Automatyczne wieku w oparciu strefa docelowa - bpm /%: Aby pomóc trenować bezpiecznie i skutecznie, komputer treningowy automatycznie określa limity tętna docelowego w zależności od wieku w oparciu maksymalnego tętna (220 minus wiek). Limity są podawane jako liczba uderzeń na minutę (bpm), jako procent (%) dla maksymalnego tętna lub jako rezerwy tętna (% HRR). Zobacz także Maksymalne pułapu tlenowego (VO2max) i Ręczne strefy docelowej.

Średnie, minimalne i maksymalne tętno z treningu

Tętno - bpm /%: Tętno jest pomiar pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę lub jako procentowa wartość tętna maksymalnego. Tętno może być wyrażone jako procent rezerwy tętna, czyli różnicę między tętno spoczynkowe i maksymalne tętno (HRR = HRmax HRrest). W oprogramowaniu Polar lub w trakcie treningu siłowego, częstość akcji serca mogą być wyświetlane w formie wykresu.

Strefy tętna: strefy tętna pozwala w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i śledzić programy szkoleniowe tętna oparte. Strefy stawki domyślne serca są podzielone na pięć stref na podstawie udziału procentowego Twojego maksymalnego tętna: bardzo lekki (50 60% HRmax), lekki (60 70% HRmax), umiarkowane (70 80% HRmax), twarde (80 90% HRmax) i maksymalny (90% HRmax 100). Można również zdefiniować strefy, jak chcesz.

Korzyści Szkolenie: Motywowanie sprzężenia zwrotnego, który jest dostarczany bezpośrednio do Ciebie natychmiast po treningu jest coś, co może pomóc nam wszystkim. Więc jeśli chcesz poznać wpływ różnych szkoleniach, funkcja ta powie dokładnie to, co trzeba wiedzieć. Otrzymasz szybki przegląd po każdej sesji, a dla bardziej szczegółowych informacji zwrotnych, można sprawdzić plik szkoleniowy lub uzyskać dalsze wnikliwej analizy w Polar usług internetowych.

Cechy działalność:

Śledzenie aktywności 24/7: 24/7 śledzenie aktywności rejestruje codziennej aktywności na różnych poziomach intensywności nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Liczy dziennie kalorii i kroki.

Aktywny Cel: Get dzienne cel działalności oraz wskazówki, jak do niego dotrzeć. Aktywny celem jest oparty na danych osobowych oraz wyboru poziomu aktywności. Działalność celem bar w urządzeniu wypełnia się w ciągu dnia w oparciu o swojej działalności. Z praktycznych wskazówek, jak dojść do 50 minut lub pobiegać na 20 minut można wybrać sposób, aby osiągnąć swój cel codzienną aktywność. Poznaj swój cel szybciej z bardziej intensywnych działań lub pozostać aktywni w umiarkowanym tempie przez cały dzień. Możesz znaleźć więcej wskazówek, jak osiągnąć swój cel aktywności z Polar przepływu aplikacji mobilnej i usług internetowych.

Kroki i Odległość: Liczy kroki podjęte w ciągu dnia. Liczba kroków jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularność ruchów nadgarstka. Polar przepływu aplikacja mobilna pokazuje również odległość w oparciu o wyżej kroków zrobionych.

Czas aktywności: czas aktywności informuje o czasie skumulowane w niskiej, średniej i wysokiej intensywności działalności. W Polar przepływu i przenośnych aplikacji internetowych serwisu można również zobaczyć czas spędzony na różnych poziomach intensywności aktywności.

Długość i jakość snu: Sen i wymagana ilość odpoczynku są bardzo indywidualne i zależy od wielu czynników, takich jak obciążenia treningowego, stresu, stanu organizmu i indywidualnych różnic. Polar Aplikacja mobilna i przepływu serwis internetowy powiedzieć, jak dużo spałam i jak spokojny sen był. Przez następujące swoje wzorce snu można sprawdzić, czy są one wpływu wszelkich zmian w swoim codziennym życiu i znaleźć właściwą równowagę odpoczynku, codziennej aktywności i szkolenia.

Aktywny Korzyści: działalności pożytku daje codzienne, tygodniowe i miesięczne informacje zwrotne na temat korzyści z aktywności i na temat wpływu siedzi. Im więcej się ruszać, tym większe korzyści zdrowotne są. Sprawdź, jak jesteś robić w Polar przepływu aplikacji mobilnej lub zobaczyć szczegółowe informacje na temat świadczeń zdrowotnych w służbie internetowej Polar Flow.

Poziomy intensywności aktywności: Urządzenie Polar śledzi codzienne zajęcia na pięciu poziomach intensywności: odpoczynku, siedząc, niskie, średnie i wysokie. Sprawdź, jak aktywne zabawie było od Polar usługi internetowej przepływu i aplikacji mobilnych. Możesz również porównać różne intensywności aktywności: im większa intensywność, tym szybciej osiągniesz swój cel aktywności. Znajdź więcej przykładów dla niskich, średnich i wysokich działalności intensywności z usługi internetowej Polar przepływu i aplikacji mobilnych.

Bezczynność Alert: Siedząc przez dłuższy czas nie jest dobre dla zdrowia - nawet w te dni, kiedy trenujesz i zdobyć wystarczającą aktywność dzienną. Siedząc wpływa na krążenie krwi, metabolizm, wydatku energetycznego i Bodys gotowości do treningu. Urządzenie przypomina, aby dostać się po 55 minutach siedzenia i pomaga, aby dodać aktywne przerwy do swoich codziennych zajęć. Po godzinie siedzi dostaniesz znaczek braku aktywności, która jest widoczna w aplikacji przepływu i usługi internetowej. Rozpoznawać wzorce codziennej aktywności i znaleźć sposoby, aby zmiany w kierunku zdrowszego życia.


Funkcje treningowe:

Życiowy: Utwory swoje rekordy życiowe i powiadamia użytkownika, gdy masz złamane rekord.

Alarmy dźwiękowe: W trakcie szkolenia, użytkownik zostanie powiadomiony za pomocą dźwięku, na przykład gdy trzeba zwolnić lub przyspieszyć, aby upewnić się, że szkolenie idzie zgodnie z planem.

Interwał timery: Można ustawić dwa liczniki na każdym treningu interwałowego, na podstawie odległości i czasu.

Interwał trener kierować treningi - tętno / odległość: Tworzenie Trening interwałowy na podstawie czasu, tętna lub odległości i uzyskać wskazówki w trakcie szkolenia.

Okrążenia ręczne i automatyczne

Sport Profiles (regulowana): Pozwala wyświetlić wszystkie swoje ulubione sporty i określić konkretne ustawienia dla każdego z nich. Na przykład, można utworzyć dostosowane widoki dla każdego sportu zrobić i wybrać, które dane chcesz widzieć, gdy trenujesz: tylko tętno lub tylko prędkości i odległości - bez względu na Ciebie i Twoich potrzeb i wymagań najlepsze szkolenia pasuje. Będzie również automatycznie wykrywa czujników dodanych. Można ustawić do 15 profili sportowych z Polar RCX5 i do 20 profili sportowych z Polar V800 i M400.

ZonePointer: ZonePointer jest widoczny i ruchomy symbol na wyświetlaczu komputera treningowego, określający, czy znajdujesz się już w zestawie lub żądanej strefy docelowej. Funkcja ta pomaga osiągnąć pożądaną intensywność / tempo / prędkość / kadencję.

Użytkownik konfigurowalnych wyświetlacze: Funkcja ta pozwala skonfigurować komputer treningowy, aby wyświetlacze pokazują informacje, których potrzebujesz w czasie sesji treningowej. Możesz to zrobić albo w komputerze treningowym, Pro Trainer 5 oprogramowania lub usługi internetowej Polar Flow.

Blokady strefy: funkcja blokady strefy pomaga zgromadzić pewną intensywność. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu lub w jego trakcie przez naciśnięcie przycisku, gdy jesteś na wybranej strefie.


Polar przepływu funkcje usługowe internetowej:

Kroki: Liczy kroki podjęte w ciągu dnia, co pozwala na bardzo prosty ukierunkowania codziennej aktywności. Podstawowym zaleceniem jest, aby dążyć do 10000 kroków lub więcej dziennie.

Zaawansowane szkolenia analizowanie: Możesz łatwo analizować każdy szczegół swojego szkolenia i uzyskać głębszy wgląd w swoje działania z dużą ilością możliwości, aby uczyć się od tego, co robisz.

Widok mapy: Podczas korzystania z GPS, pojawi się widok mapy trasy treningowej. Na mapie można sprawdzić dane treningowe w bardziej szczegółowo.

Przeżyj: funkcję wideo, z którym można obejrzeć najważniejsze momenty swojego szkolenia i tras.

Czas trwania snu i jakość: Rozpoczyna automatycznego śledzenia czasu snu, kiedy leżysz, a twoje ruchy ciała powolny. Polar Mobile App serwis internetowy przepływu i powiedzieć, ile w sumie spał i jak spokojny sen był. Pokazując ilość spokojny w porównaniu niespokojny sen, to daje szczegółowy wgląd w to, jak można spać w nocy, dzięki czemu można sprawdzić, czy jego wpływ wszelkich zmian w swoim codziennym życiu.

Cele szkolenia: Tworzenie szczegółowych celów szkoleniowych w służbie internetowej Polar przepływu i synchronizować je z urządzeniem. Podczas szkolenia można łatwo stosować się do zaleceń w urządzeniu.

Strefy aktywności: strefy aktywności śledzić swoje codzienne zajęcia na pięciu poziomach intensywności: odpoczynku, siedząc, niskie, średnie i wysokie. Możesz sprawdzić, jak aktywne zabawie był w służbie internetowej Polar przepływu i aplikacji mobilnych. Możesz również porównać intensywność różnych stref aktywności (niskie, średnie, wysokie), tak, że im większa intensywność, tym szybciej twój cel aktywność uzyskuje. Możesz znaleźć więcej przykładów dla niskich, średnich i wysokich intensywność i na usługi internetowej Polar Flow.

Zaawansowana analiza aktywności: Sprawozdania z działalności przechowywać wszystkie swoje codzienne aktywności, dzięki czemu można łatwo analizować swoje codzienne i długotrwałą aktywność fizyczną. Całkowita aktywny czas informuje o czasie skumulowane ruchów ciała, które są dobre dla ciała i zdrowia. Oprócz wielu szczegółów można uzyskać na temat aktywności fizycznej i wszystkich świadczeń zdrowotnych, które się z nią, można również zobaczyć okresy nieaktywne, a gdy już został jeszcze zbyt długo.
Pamiętnik szkolenia: Kalendarz jest dostępny na usługi internetowej Polar Flow. Podczas przesyłania swoich szkoleń i działalności szczegóły z działalności tracker do Polar Flow można łatwo śledzić swoje aktywności i postępu. Możesz wybrać, aby zobaczyć historię aktywności w widoku miesięcznym lub tygodniowym, wraz z miesięcznym lub tygodniowym podsumowaniu.


Polar przepływu funkcje Mobile App:

Kroki: Liczy kroki podjęte w ciągu dnia, co pozwala na bardzo prosty ukierunkowania codziennej aktywności. Podstawowym zaleceniem jest, aby dążyć do 10000 kroków lub więcej dziennie.

Czas trwania snu i jakość: Rozpoczyna automatycznego śledzenia czasu snu, kiedy leżysz, a twoje ruchy ciała powolny. Polar Mobile App serwis internetowy przepływu i powiedzieć, ile w sumie spał i jak spokojny sen był. Pokazując ilość spokojny w porównaniu niespokojny sen, to daje szczegółowy wgląd w to, jak można spać w nocy, dzięki czemu można sprawdzić, czy jego wpływ wszelkich zmian w swoim codziennym życiu.

Natychmiastowa analiza szkolenia

Bezczynność Alert: Przypomina, gdy zostały siedzi zbyt długo. Z V800, aplikacja przepływu pokazuje, kiedy wziąłeś było jeszcze zbyt długo.

Kompatybilny z iPhone 4S, a później, a także z wybranych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i S5 za pomocą Androidem 4.3 lub nowszym:

iPad (3 i 4 generacji)
ipad mini
iphone 4s
iphone 5
iPhone 5C
iphone 5s
iPod touch (5. generacji)
iPhone 6
iPhone 6 Plus

HTC One z systemem Android 4.3 M8 lub nowszym
HTC One Max z systemem Android 4.3 lub nowszym
HTC One Mini 2 z Androidem 4.3 lub nowszym
Huawei Ascend P7 z Androidem 4.3 lub nowszym
LG G Flex z systemem Android 4.3 lub nowszym
LG G3 z Android 4.3 lub nowszym
HTC One Mini z systemem Android 4.3 lub nowszym
HTC One z systemem Android 4.3 lub nowszym
LG G2 z Androidem 4.3 lub nowszym
LG Nexus 4 z Androidem 4.3 lub nowszym
LG Nexus 5 z Android 4.3 lub nowszym
Motorola Moto G z Android 4.3 lub nowszym
Motorola Moto X z systemem Android 4.3 lub nowszym
Samsung Galaxy S3 z Androidem 4.3 lub nowszym
Samsung Galaxy S4 z systemem Android 4.3 lub nowszym
Samsung Galaxy S5 z systemem Android 4.3 lub nowszym
Samsung S5 Mini z Android 4.3 lub nowszym
Samsung Galaxy Note II z systemem Android 4.3 lub nowszym
Samsung Galaxy Note III z systemem Android 4.3 lub nowszym
Sony Xperia Z1 z Android 4.3 lub nowszym
Sony Xperia Z1 Compact z systemem Android 4.3 lub nowszym
Sony Xperia Z2 z Android 4.3 lub nowszym

Łatwa synchronizacja danych do usługi internetowej Polar przepływu poprzez Bluetooth® Smarta


Funkcje Wbudowany odbiornik GPS:

GPS: Dane GPS mówi urządzenia przewidział satelitów GPS pozycji, przyspieszenie połączenia GPS w trybie szkolenia wstępnego. Plik danych GPS jest ważna przez okres do 14 dni w urządzeniu. Aby zapewnić szybszy czas naprawić, upewnij się, aby zsynchronizować urządzenie z FlowSync regularnie.

Wróć do startu: kieruje do punktu wyjścia w jak najkrótszym odległości, jak również pokazuje odległość do punktu wyjścia. Teraz możesz sprawdzić się więcej przygód trasy i zwiedzić je bezpiecznie, wiedząc, że youre jedynie naciśnięciem przycisku od widząc kierunek do miejsca startu.

Czas skończyć prognozy: Kiedy udać się na metę lub przejażdżkę, masz oszacowanie czasu końcowego opartego na tempo lub prędkość.

Autostart / stop: Po włączeniu tej funkcji, twój trening uruchamiania komputera kończy rejestrowanie treningu automatycznie po uruchomieniu lub zatrzyma się.

Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i ogólny

Prędkość / tempo - aktualne, średnie i maksymalne

Running Index: Running Index jest w oparciu o tętno i prędkość mierzone w trakcie biegu. Pozwala uzyskać codzienne informacje na temat poziomu wydajności, zarówno wydolności tlenowej i gospodarki działa. Poprawa efektywności oznacza lepszą prowadzenie gospodarki prowadzenia wydajność. W V800, funkcja ta może również rozpoznać, czy jesteś działa na podjeździe lub zjeździe.

Wysokość na podstawie GPS

Stride Sensor Bluetooth® Inteligentne funkcje:

Kadencja - aktualna, średnia i maksymalna

Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i ogólny

Running Index: Running Index jest w oparciu o tętno i prędkość mierzone w trakcie biegu. Pozwala uzyskać codzienne informacje na temat poziomu wydajności, zarówno wydolności tlenowej i gospodarki działa. Poprawa efektywności oznacza lepszą prowadzenie gospodarki prowadzenia wydajność. W V800, funkcja ta może również rozpoznać, czy jesteś działa na podjeździe lub zjeździe.

Średnia długość kroku

Prędkość / tempo - aktualne, średnie i maksymalne

Prędkość / rytm Strefy wysiłku w oparciu o alarmem dźwiękowym i wizualnym


Nagrywanie funkcje:

Pamiętnik szkolenia: Przechowuje do 30 godzin czasu szkolenia (może się różnić w zależności od ustawień językowych). Możesz zobaczyć historię szkolenia z ostatnich czterech tygodni i co masz zaplanowane na cztery tygodnie do przodu.

Pojemność pamięci 30 godzin szkolenia z GPS i HR

Pliki treningowe (z podsumowaniami) - 14


Transfer danych:

Kompatybilny z PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, a później

Kompatybilny z usługą internetową Polar przepływu poprzez standardowy kabel micro USB (wymaga oprogramowania FlowSync).

Kompatybilny z Polar przepływu aplikacji mobilnej poprzez Bluetooth Smarta

Kompatybilny z systemem Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, a później

Eksport danych: Eksport danych tak, że można wysłać plików treningowych do aplikacji i usług osób trzecich.


Oglądaj funkcje:
Podświetlenie

Żywotność baterii: do 8 h czas szkolenia (gdy obie GPS i HR w użyciu), 24 dni w trybie czasu z codziennego monitorowania aktywności

Akumulator z mikro standardowego kabla USB

Inteligentne Powiadomienia: Otrzymuj powiadomienia z połączeń przychodzących, otrzymanych wiadomości i powiadomienia push z aplikacji społecznościowych w urządzeniu i pobyt w wiem, gdziekolwiek jesteś. Określić, które powiadomienia chcesz otrzymywać od ustawień telefonu lub wyłączyć powiadomienia całkowicie z urządzenia.

Aktualizacja firmware: Zawsze można zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji za pomocą kabla USB.

Data i dzień tygodnia

Blokada przycisków: Aktywując blokadę przycisków, przyciski komputer szkolenia są zablokowane, a nie przypadkowe prasy powodować problemy, na przykład, w trakcie szkolenia.

Godzina (12 / 24h) z alarmem i funkcją drzemki

Wodoszczelność - 30m


W pudełku:

M400 komputer treningowy
Polar H7 czujnik tętna
kabel USB
Polar M400 Getting Started Guide

Kochasz fitness? Kupuj Polar M400 HRM i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Polar. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Elektronika we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania fitness, modele Smartbands zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Polar - Elektronika - Smartbands

. Elektronika

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów i pytania (25)

Ocena produktu 5 / 5

(2015-04-04)

M400 polarny

Zastanawiam się, czy zegar towarzyszy pasek bluetooth? I czy to działa z smartphone niezależnie od zegara? Dziękuję uwagę

(2017-09-20)

Polar m600

Niesamowity produkt, moja żona kocha, plus wspaniała obsługa. Rzecz przybył do Nowej Zelandii w ciągu 2 dni od zamówienia, co więcej można sobie życzyć.

(2017-09-15)

M400 polarny

Dzień dobry, mam pytanie, zegar towarzyszy piersiowy pas H7 jak na zdjęciu? To samo może być stosowany w smartfonie niezależnie od zegara? Dziękuję uwagę.

(2017-09-07)

Resintencia woda

Witam Zastanawiam się, czy M400 jest Resintente woda? Powiesić deszcz lub nawet kąpać się razem z nim?

(2017-09-07)

Operacja wątpliwości

Model ten jest gotowy do uruchomienia lub potrzebujesz dalszej części? Współpracuje z akumulatorem w zespole? Instrukcja jest w języku portugalskim? Dziękuję!

(2017-09-02)

Poczta i czujnik

Dzień dobry, chciałem tylko sprawdzić, czy to, co przynosi pudełko, ponieważ widząc opis jest następujący: nie imiona H7 Sensor Polar HR, a następnie w związku z tym nadaje się do zamieszania i chcieliby wiedzieć, czy to przynosi pasek z czujnikiem. Zawartość pudełka tętna Polar M400 szkolenia M400 Pulsómetro H7 HR Sensor Kabel USB Polar Polar pulsometr Szkolenie M400 M400 kabel USB

(2017-08-23)

Zadowolony

Dobry wieczór. Ja po prostu dokonać zakupu. Zrobiłem jakieś tło badawczego, a rynek jest najtańszy. Rekompensuje trochę poczekać.

(2017-08-23)

Informacja

M400 jest wyposażony w pas piersiowy?

(2017-08-21)

M400 hrm

Doskonały zegar + czujnik HRM

(2017-08-20)

Różnica między modelami

Witam, jaka jest różnica między modelem M400 i V800? wdzięczny

(2017-07-16)

M400polar

Funkcja ta jest dostępna w języku?

(2017-06-28)

Polar m400 hrm

Zegar został zabrany do Rosji w ciągu 16 dni od daty płatności. Prezentowany zestaw meczów! Operatywność niż raz zweryfikowane. Czujnik jest obecna w zestawie. Ładowanie trwa dłużej niż tydzień z 3-4 szkoleń trwających co najmniej godzinę. Dziękuję bardzo!

(2017-06-27)

Język menu

Dzień dobry! Pytaj proszę, czy oglądanie menu Polar M400 ZZL w języku rosyjskim?

(2017-06-16)

Top

Doskonała oferta!

(2017-06-07)

Rosja wygra!)

Doskonała funkcjonalność! Dobrze usiąść na dłoni. dla pieniędzy - najlepsze rozwiązanie!. Jedną wadą, kruchy ekran, scratch ... ale w tym przypadku nie jest szkło ochronne

(2017-05-19)

Zakup m400 polarne

Jestem zadowolony z zakupu i doceniam wagę i szybkość dostawy. pozdrawiam

(2017-05-11)

Polar m400 hrm

Doskonałe połączenie ceny i jakości.

(2017-05-08)

Polar m400 hrm

Polar M400 HRM - bardzo dobra cena / jakość. Jeśli nie potrzebują maszyny do triathlon - tak wszystko ideału. Najniższa cena w internecie. Rosyjscy przechowuje co najmniej 11-12 tys.

(2017-05-06)

Bon pulsòmetre

Molt bé com działa pulsòmetre. GPS jest bastant precis i tant l'altimetre velocimetre com Syn bastant dokładne. S'ha z descarregar al'ordinador każdy antykoncepcji progestagenowej perquè używa s'actualitzi GPS, jeśli nie TRIGA wylinka do senyal agafar

(2017-05-03)

Iparchei dla polarnego m400 elliniko sieciowego

iparchei dla Polar M400 Elliniko sieciowego

(2017-04-04)

Dobra obsługa

Jak zawsze, dobra obsługa. Dziękuję.

(2017-03-03)

Pasmo

Czy ten produkt zawiera Inteligentny czujnik tętna ?? Co to w polu

(2017-02-22)

Gwarancja?

Ile lat gwarancji od Polar?

(2016-10-25)

Rozmiar pas piersiowy

Polar czujnik tętna pasek na klatce piersiowej zwykle przychodzi w SM / med i L / XL rozmiarach. Jaki rozmiar jest pas piersiowy, która dostarczana jest wraz z m400 Polaya?

(2015-12-04)

Polar m400

Czy Polar m400 HRM czarny to zegarek, HRM i zespół w cenie 153,95 i jest to cena po prostu zegarek? Dziękuję!

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Polar M400 HRM, oglądali rόwnież:

 
Polar Loop

Polar

Loop

$ 99.43 $ 75.45

 
Polar FT1

Polar

FT1

$ 50.06 $ 36.95

 
Polar M400 HRM

Polar

M400 HRM

$ 197.28 $ 141.45

 
Polar Wrist Strap A300

Polar

Wrist Strap A300

$ 25.25 $ 17.45

imagen

Polar M400 HRM

$ 141.45

Przed: 197.28

Oszczędzasz 28.30%: $ 55.83

Rozmiar

Gwarancja najniższej ceny on-line!