Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powerbar

Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon
  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon
  • Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Opis produktu Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Izotoniczny napój sportowy z C2MAX¹. Daje organizmowi 5 głównych elektrolitów: sód, magnez, potas, wapń i chlorek. Pozwala to na szybkie, izotoniczne nawodnienie (formuła 5E).

Bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Teraz dostępny również jako praktyczna torba na porcję do podróży!

Info: badania naukowe wykazują: średnio 8% wydajności *. Mieszanka węglowodanów C2MAX PowerBar zawiera specjalną proporcję glukozy i fruktozy.

Regularnie spożywana mieszanina zwiększa wchłanianie węglowodanów przez mięśnie podczas uprawiania sportu nawet o 55%. naukowo udowodnione! Jentjens i wsp. Utlenianie połączonego spożycia glukozy i fruktozy podczas ćwiczeń.

Jappl Physiol 2004; 96: 1277 1284. Badania zaprezentowane podczas dorocznego American College of Sports Medicine Meeting, Denver, CO, przez dr. Askera Jeukendrupa.


Czy znasz wszystkie funkcje Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon? Na traininn wybieramy najlepsze produkty fitness, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odżywianie , naszą kompletną kolekcję Suplementy sportowe. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Powerbar, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów fitness!

Cechy Powerbar Isoactive 1.32kg Lemon

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij