Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym Metactif 120 Units

  • Powergym Metactif 120 Units
  • Powergym Metactif 120 Units
  • Powergym Metactif 120 Units

Powergym Metactif 120 Units

Opis produktu Powergym Metactif 120 Units

METACTIF


Najnowsza generacja Termogeniki i Lipolytics.


POTENT METABOLICZNY AKTYWATOR ZMNIEJSZA TŁUSZCZE ciała i energii wzrasta


OPIS


POWERGYM za MECACTIF jest drugi suplement termogeniczny pokoleń tonik, który przyspiesza przemianę materii i pomaga efektywnie spalać tłuszcze korpusu (1)


Skutki METACTIF można podsumować w następujący sposób:

1. przyspiesza i utrzymuje aktywność metaboliczną, bardzo ciekawe, kiedy na diecie redukcyjnej tłuszczu. Efekt termogeniczne zwiększa wydatek energii podstawowej (2).

2. przyspiesza lipolizę, więc mobilizacji depozytów tłuszczowych w organizmie.

3. Zwiększa energię i poprawia czujność i koncentrację.


METACTIF składa tyrozyny L (aminokwas) i jakości pierwotny i koncentratów roślinnych stopniowane. Formuła zawiera:


GUARANA; Z tonikiem i właściwości termogeniczne. Zawiera kofeinę i garbniki, które pomagają zminimalizować uczucie zmęczenia i aktywować metabolizm.


CITRUS aurantium; Synephrine jej składnik aktywny, zwiększa lipolizy, a także zwiększa nakłady opałowej poprzez termogenezę.


TYROSINE L; Jest aminokwasem, który ma istotne znaczenie dla utrzymania i do wzmagania działania innych składników, tak aby wywołujące skutki widoczne są w niższych dawkach.


Salix Alba; Chroni nas przed wydzielanie prostaglandyn (PGE1 niepożądanych).


PASIFLORA; Na swoim naturalnym uspokajające działanie.


Referencje:

1. Sympozjum na temat otyłości i system sympathoadrenal. Kopenhaga.

2. Toubro S; Astrupa; Breum l: Quaadef; "Ostre i przewlekłe skutki mieszanin efedryna kofeina na wydatek energetyczny i metabolizm glukozy u ludzi". Dział Badań Żywienia Człowieka, Kopenhaga, Dania.

3. Dr TALLAS Clouatre: Antifat Odżywki


Zalecanej dawki dobowej

Weź od 1 do 2 kapsułek dziennie 60 minut przed treningiem. Nie należy przyjmować w nocy. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.SPECYFIKACJA TECHNICZNA


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(W kapsułce)

Guarana Extract: 200 mg.

L tyrozyna: 150 mg.

Citrus Aurantium, wew .: 100 mg.

Salix Alba, Wyciąg: 50 mg.

Passiflora, Wyciąg: 25 mg.


PREZENTACJA: Słoik 120 kapsułek


Zawiera wyciągi z roślin, sklasyfikowanych, które zapewniają zawartości składników aktywnych i ich skuteczności.Najczęściej zadawane pytania

Czy METACTIF pozytywny test w kontroli antydopingowej?

Nie, w odpowiednich uchwał przez Consejo Superior "hiszpańskiego de Deportes" (Rada Najwyższa Sport) w Boletín Oficial del Estatado * (BOE), kofeina i synefryna są skatalogowane jako substancji dozwolonych.


Jeśli jestem z nerwowym usposobieniu, zaleca METACTIF?

Nie, dlatego, guarana i cytrusowych może zwiększyć nerwowe podniecenie. Polecamy że THERMOFAST w tych okolicznościach.


Co to jest poprawny przedział dawkowania?

Tak jak we wszystkich termogeniczne suplementów sportowych dawka jest zależna od podmiotu i odpowiedź może być zmienna. Dawki suplementu powinny zacząć niskie, nie bierz go po 17.00 i zwiększyć dawkę co trzy, cztery dni. Jeśli pamiętać, nadmiar nerwowego podniecenia, trzeba będzie zmniejszyć dawkę


Czy każdy może wziąć METACTIF?

Nie, jak w przypadku innych suplementów sportowych, jeśli masz już serca, nerek lub wątroby patologii lub inny stan chorobowy, który wymaga lekarstw, będziesz musiał skontaktować się z lekarzem specjalizującym się w medycynie sportowej wcześniej.


Można wziąć METACTIF w nieskończoność?

Nie jest to zalecane, praktyka logiczne jest, aby wziąć go dla sześciu do ośmiu tygodni, a potem zrobić sobie przerwę od niego o dwa lub trzy tygodnie. Dzięki tej przerwie możemy być pewni, że produkt nadal pracuje jak pierwszego dnia.


Na jak długo można METACTIF być podjęte? Czy każdy okres odpoczynku muszą być przestrzegane?

METACTIF może być podjęta przez dwa miesiące w czasie odpoczynku, co najmniej jednego miesiąca.Może być podjęta w nocy?

No i, ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te sportowych suplementów zawierających żeń-szenia energia guarana lub kofeiny, należy podjąć w ciągu dnia, a nie w nocy, ponieważ mogą one spowodować na aktywność i nadmiar energii w czasie, gdy powinny być odpoczynku.


Kiedy należy Metactif być podjęte, przed lub po posiłku?

To może być traktowane jako środek wzmacniający trzydzieści minut przed treningiem lub przed posiłkiem, popijając wodą.


Jakie są różnice między Thermofast i Metactif?

Thermofast to suplement sportowy, który należy do rodziny jak Metactif termogenicznym, różnica leży w jego składu i zjawisk.


Thermofast jest mniej stymuluje system nerwowy, zawiera, zamiast guarany i tyrozyny, zielonej i czerwonej herbaty, które są bogate w katechiny EGCG, które generują wyraźny wpływ termogeniczne i również zawierać kilka ciekawych przeciwutleniacze.


Oba te dodatki sportowych są doskonałe pomóc w redukcji tłuszczu ciała, ale Thermofast są bardziej wskazane do stosowania w tych nerwowego dyspozycji.* Boletin del Estado jest Dziennik oficjalny zapis wszystkich decyzji dotyczących zarządzania w Hiszpanii i dopuszczonych na co dzień.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Powergym Metactif 120 Units jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Powergym Metactif 120 Units, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym traininn. Nasza szeroka kolekcja Suplementy sportowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z fitness w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w traininn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Powergym Metactif 120 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij