Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powergym

Powergym Power BCAA´S 280 Units

  • Powergym Power BCAA´S 280 Units
  • Powergym Power BCAA´S 280 Units

Powergym Power BCAA´S 280 Units

Opis produktu Powergym Power BCAA´S 280 Units

MOC BCAA


Aminokwasy rozgałęzione WZBOGACONA tauryna i witaminy B6


Idealny do intensywnej i wytrzymałość mięśni po wysiłku.


OPIS


Aktywność fizyczna niesie ze sobą zakłóceń w tkance mięśniowej w wyniku uszkodzenia mięśni, które muszą być naprawione do regeneracji mięśni, odzyskać i przygotować organizm do podobnych lub nieco bardziej intensywnych wysiłków.


Jedną ze strategii, mających na celu poprawę syntezę białek mięśni jest wykorzystanie rozgałęzionych łańcuchach kwasów lub BCAA: leucyna, izoleucyna i walina. Nowe MOC BCAA mają unikalną formułę, swoistą poprawia jego efektywność.


MOC BCAA mieć następujące skutki na poziomie mięśni;


* Zwiększa syntezę białek, gdy podjęte po treningu.

* Chroni sportowców, zwłaszcza tych, w rajdowych imprez, przed utratą masy mięśniowej.

* Pomaga utrzymać lub zwiększyć masę mięśniową, podczas gdy na diecie redukcyjnej tłuszczu.

* Poprawia pocztowy ból mięśni ćwiczenia i inflacji z powodu wysiłku fizycznego, gdy podjęte przed rozpoczęciem ćwiczeń.

* Poprawia ogólną regenerację mięśni. Zwalcza również stres oksydacyjny.


Zalety MOC BCAA:


* Większa zawartość L Leucyny, zapewnia niezbędne ilości, aby, zgodnie z opublikowanych badań, aktywacji mięśni mechanizmy syntezy białek.

* Zawiera tauryny, która ma efekt synergistyczny z BCAA

* Zawiera witaminy B6, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu

* Zawiera magnez, który przyczynia się do normalnej syntezy białka

* Wzbogacony o witaminy C i witaminy E, które przyczyniają się do ochrony komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

* Dostępne jako łatwo dozuje proszek w smaczne smaku pomarańczowym.


Zalecanej dawki dobowej

Weź 10 kapsułek po treningu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.SPECYFIKACJA TECHNICZNA


SKŁADNIKI POKARMOWE SPIS TREŚCI

(W kapsułce)

L Leucyna: 400 mg.

Tauryna: 100 mg.

L Izoleucyna: 50 mg.

L Walina: 50 mg.

Witamina C: 18 mg.

Magnezu: 5,6 mg.

Witamina E: 1,8 mg.

Witamina B6 0,3 mg.


PREZENTACJA: Słoik 280 kapsułek


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy jest najlepszy czas, aby przejąć władzę BCAA?

Najlepszy czas, aby je podjąć, jest po treningu, aminokwasy rozgałęzione są stosowane bardzo szybko przez mięśnie.


Co jest specjalnego zasilania POWER BCAA?

Ich czystość, kontrola jakości Powergym zapewnia, że ​​nie ma żadnych potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie.

Skuteczność preparatu według dodatek sportowych; Zawiera on wszystkie kofaktorów BCAA które interweniowania w metabolizmie oraz wysoki poziom L leucynę, który jest aminokwasem, który działa jako sygnał startowy fro syntezy białka.


Jakich efektów można oczekiwać od suplementów sportów siłowych BCAA?

Większy odzysk i większy wzrost masy mięśniowej dla osób po reżimie treningowym przerost. Ogólnie regenerację mięśni dla każdego sportowca, którego celem jest podejmowanie nowych reżimów treningowych.


Które są lepsze, BCAA Power, w kapsułkach lub granulki?

Lepiej w kapsułkach, ponieważ osady zawsze zawierają substancje pomocnicze, aby trzymać się razem podczas pastylkę kapsułki zawierają tylko to, co jest na etykiecie, zawierają one ani zarobki, brak sodu.


Co jest źródłem aminokwasów BCAA? Czy są one syntetyczne?

Aminokwasy, które występują w postaci wolnej, w suplementach sportowych oraz innych produktów spożywczych wzbogaconych wytwarzane są przez system o nazwie "Biological fermentacji", ze źródeł naturalnych, które są podobne do jogurtu, ocet lub MISO. Biological Fermentacja jest sposób wytwarzania z użyciem Zjawisko, w którym mikroorganizmy konwertować do innych istotnych składników odżywczych składników niezbędnych dla ich przetrwania.

Ta forma fermentacji wytwarza materiały takie jak syropy z trzciny cukrowej i kukurydzy, która jest dodana do kultury mikroorganizmów, które następnie wytwarzają aminokwasy, różnych typów, w zależności od aktywności enzymatycznej. Doboru mikroorganizmów i kontrolowanie reakcji enzymatycznych, można wytwarzać różne aminokwasy. Dla dobrego działania, konieczne jest podczas całego procesu, a także od rodzaju mikroorganizmu, który wytwarza fermentacji i prowadzi do wytwarzania aminokwasów kontrola temperatury i wartości pH.

Pewne aminokwasy mogą być także uzyskane z naturalnego białka lub prekursor aminokwasu z wykorzystaniem reakcji enzymatycznej.


Po szkoleniu, które jest lepsze; RECOPLUS, GLUTAPOWER lub BCAA?

Jeśli musisz wybrać tylko jeden suplement sportowy regenerator, Recoplus jest podstawowym integralną Regenerator par excellence, więc najpierw Recoplus, a następnie, w zależności od intensywności ćwiczeń możemy zawierać inne regeneratory takich jak Glutapower, Recuperox lub zasilania BCAA.


Myślisz o zakupie Powergym Power BCAA´S 280 Units? Jest to jeden z top produktów traininn, sklepu online fitness. Cena 42.95 $, jest limitowana! W traininn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Powergym w super cenie. Wszystkie nasze produkty fitness posiadają gwarancję producenta.

Cechy Powergym Power BCAA´S 280 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij