Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powertec

Powertec Compact Leg Sled

  • Powertec Compact Leg Sled
  • Powertec Compact Leg Sled

Powertec Compact Leg Sled

Opis produktu Powertec Compact Leg Sled

KLUCZOWE CECHY:


Precyzyjne ruchu:

Sanie jest napędzany przez koła nylonowe łożyskowych, które zapewniają ultra płynną i cichą jazdę. Wózek posiada osiem kół, które przytulić solidne stalowe pręty prowadzące zapobiegające boczny ruch i zapewnia precyzyjne ruchy od góry do dołu.


Wygodne stanowisko:

Siedzisko i regulowany pad wraz z regulacją kąta płyty stóp i dłoni uchwyty zablokować użytkownika w doskonałej pozycji do wykonania ćwiczenia.


Kompaktowa konstrukcja:

Konstrukcja części wózka i siedzenia umożliwia sanki odnogi, które są znacznie bardziej zwarte niż inne w tej klasie. Rura stopa jest również dostarczenie przebicia cielęcą.Dane techniczne:


Wymiary:


Wysokość: 53 w

Długość: 67 w

szerokość: 46,5 w


Zamawiaj Powertec Compact Leg Sled i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Powertec Compact Leg Sled, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Powertec Compact Leg Sled w magazynie w cenie 907.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Siłownie, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij