Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powertec

Powertec Dip Machine

  • Powertec Dip Machine
  • Powertec Dip Machine
  • Powertec Dip Machine

Powertec Dip Machine

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Powertec Dip Machine

KLUCZOWE CECHY:


Ulepszony zakres ruchu modyfikując powiązania akcesorium jest.


Każdy akcesoria Workbench jest zaprojektowany, aby dopasować wiele modeli Powertec Workbench. Ten wysokiej jakości maszyny akcesoria zapewnia unikalne i innowacyjne nowe stacje treningu do istniejącej Workbench. Każdy element jest precyzyjny w funkcji do wszystkich typów użytkowników. Jest zaprojektowany, aby zapewnić łatwe i obecnie dostęp w bardzo przystępnej cenie.Dane techniczne:


Wymiary:


Wysokość: 52

Długość: 46

szerokość: 25,5


Nie czekaj dłużej i kupuj Powertec Dip Machine - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na traininn znajdziesz inne produkty Siłownie w kategorii Kulturystyka , co dopełni twój zakup. Kupuj Powertec Dip Machine i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Siłownie i wybrać coś dla siebie.

Cechy Powertec Dip Machine

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij