Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powertec

Powertec Dip Machine

Powertec Dip Machine

  • Powertec Dip Machine
  • Powertec Dip Machine

Powertec Dip Machine

$ 247.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Powertec Dip Machine

KLUCZOWE CECHY:


Ulepszony zakres ruchu modyfikując powiązania akcesorium jest.


Każdy akcesoria Workbench jest zaprojektowany, aby dopasować wiele modeli Powertec Workbench. Ten wysokiej jakości maszyny akcesoria zapewnia unikalne i innowacyjne nowe stacje treningu do istniejącej Workbench. Każdy element jest precyzyjny w funkcji do wszystkich typów użytkowników. Jest zaprojektowany, aby zapewnić łatwe i obecnie dostęp w bardzo przystępnej cenie.Dane techniczne:


Wymiary:


Wysokość: 52

Długość: 46

szerokość: 25,5


Powertec Dip Machine jest idealny, by dopełnić twój sprzęt . W twoim sklepie online traininn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na traininn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdziesz inne produkty dopełniające Powertec Dip Machine.

Cechy Powertec Dip Machine

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności