Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powertec

Powertec Lat Machine

Powertec Lat Machine

  • Powertec Lat Machine
  • Powertec Lat Machine
  • Powertec Lat Machine
  • Powertec Lat Machine

Powertec Lat Machine

Opis produktu Powertec Lat Machine

KLUCZOWE CECHY:


Lat maszyny:

Progressive, niski profil oraz nowoczesne wzornictwo podkreśla Maszyna P LM14 Lat. Do 2014 roku wysokość siedziska został dostosowany w celu zwiększenia zakresu ruchów i zapewniają wysoki użytkownikom ulepszony zakresie motion.New prostych Pręty ślizgowe obciążenia, które pozwala poślizg dostępność, precyzyjne i płynne działanie, to posiada również nowy pierścień Korki zaprojektowane, aby zatrzymać Karetka waga z podróży do niepożądanej odległości.Dane techniczne:


Wymiary:


Wysokość: 82 w

Długość: 55,3 w

szerokość: 41 w


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Powertec Lat Machine! Pomyśl o traininn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania fitness. traininn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Powertec. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Kulturystyka .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności