Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Powertec

Powertec Workbench Multipress

  • Powertec Workbench Multipress
  • Powertec Workbench Multipress
  • Powertec Workbench Multipress

Powertec Workbench Multipress

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Powertec Workbench Multipress

KLUCZOWE CECHY:


LeverGym Zaleta:

Ramię dźwigni napędza ćwiczenia. Płyty wagowe są loarded directlyonto ramienia dźwigni, który po prostu zastępuje sztangę tym samym zapewniając thenatural czuć i odporność wolnego ciężaru z bezpieczeństwa i controlof maszynę.


Ławka Powertec Zawieszenie systemu:

Multi Prasa wykorzystuje mechanizm Powertec powiązania, allowsfor sekcję ławce, aby obracać się z przedniej do tylnej lockedposition z łatwością dla celów hte prasowego ramię ćwiczeń i toprovide wsparcie stabilności dla wszystkich przednią maszyny Workbench Accessories.In Dodatkowo tylna pozycja jest używany w celu zaoszczędzenia miejsca, gdy nie jest w użyciu.Dane techniczne:


Wymiary:


Wysokość: 41,3 (IN)

Długość: 77,8 (IN)

szerokość: 55,6 (IN)


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie fitness. Kupuj Powertec Workbench Multipress z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane fitness produkty z kategorii Kulturystyka , które dopełnią twoje zamówienie. traininn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Powertec Workbench Multipress

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Jaki jest dokładny wzór?

-

Witam, model, który sprzedajesz tu nie jest powiedziane, czy jest to WB-MP13 lub ostatniego modelu WB-MP16? Zgodnie z roku 2013 lub 2016 wiele rzeczy zmienić ... Który model jest na sprzedaż na swojej stronie? dziękuję

Nasi eksperci odpowiadają

hi! jest odniesienie WB-MP13. Dziękuję!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij