Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puma

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Puma Jaab XT

Nowy Jaab XT Mens to wyjątkowa, inspirowana boksem sylwetka, idealna dla aktywnego i alternatywnego faceta. Podeszwa zewnętrzna ma gumowy wzór przeznaczony do wielokierunkowych ruchów z gumowym zawijkiem dla dodatkowej przyczepności podczas ruchów inspirowanych boksami. Hybrydowy spadek w przedniej części stopy zapewnia dodatkową podeszwę i komfort środkowej podeszwie PROFOAM. Górna część charakteryzuje się odważnym brandingiem i historią wsparcia z podwójnymi taśmami, zapewniając doskonałe wsparcie zarówno w śródstopiu, jak iw pięcie.

Dane techniczne:

MIDSOLE:

Podeszwa środkowa IMEVA o pełnej długości zapewnia lekki komfort, a agresywne gumowe zapięcia po stronie bocznej i środkowej zapewniają boczną stabilność.

ZEWNĘTRZNA PODESZWA:

Podeszwa zewnętrzna posiada strefową gumę, dzięki czemu zapewnia lekkość i nieodwracalną przyczepność przy ruchach o 360 stopni.

GÓRNY:

Górna część charakteryzuje się odważnym brandingiem i historią wsparcia z podwójnymi taśmami, zapewniając doskonałe wsparcie zarówno w śródstopiu, jak iw pięcie.


Zamierzasz kupić Puma Jaab XT? Wszystkie produkty Puma mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Puma Jaab XT i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na traininn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów fitness.

Cechy Puma Jaab XT

Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Super produkt

-

dobry produkt przybył w opakowaniu zgodnie z moimi oczekiwaniami. z drugiej strony obawy o dostawę z punktem przekaźnikowym globalnego przekaźnika musiałem zrobić 80kms (AR, aby odzyskać paczkę w innym punkcie przekaźnikowym), podczas gdy w bazie musiałem wyrzucić ją z pracy (5 km), ponieważ handlowiec zdecydował, że otrzymał za dużo paczek i zdecydował się na punkt pośredni w przeciwieństwie do mojego domu bez pytania o naszą opinię ... Na szczęście dostawa była bezpłatna następnym razem, gdy zdecyduję się na colissimo 9euros .....

Piękne buty

-

Bardzo dobry rachunek, klasa obuwia i lekkość. do sportów szkolnych

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij