Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puma

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT
  • Puma Jaab XT

Puma Jaab XT

Opis produktu Puma Jaab XT

Nowy Jaab XT Mens to wyjątkowa, inspirowana boksem sylwetka, idealna dla aktywnego i alternatywnego faceta. Podeszwa zewnętrzna ma gumowy wzór przeznaczony do wielokierunkowych ruchów z gumowym zawijkiem dla dodatkowej przyczepności podczas ruchów inspirowanych boksami. Hybrydowy spadek w przedniej części stopy zapewnia dodatkową podeszwę i komfort środkowej podeszwie PROFOAM. Górna część charakteryzuje się odważnym brandingiem i historią wsparcia z podwójnymi taśmami, zapewniając doskonałe wsparcie zarówno w śródstopiu, jak iw pięcie.

Dane techniczne:

MIDSOLE:

Podeszwa środkowa IMEVA o pełnej długości zapewnia lekki komfort, a agresywne gumowe zapięcia po stronie bocznej i środkowej zapewniają boczną stabilność.

ZEWNĘTRZNA PODESZWA:

Podeszwa zewnętrzna posiada strefową gumę, dzięki czemu zapewnia lekkość i nieodwracalną przyczepność przy ruchach o 360 stopni.

GÓRNY:

Górna część charakteryzuje się odważnym brandingiem i historią wsparcia z podwójnymi taśmami, zapewniając doskonałe wsparcie zarówno w śródstopiu, jak iw pięcie.


Czy znasz wszystkie funkcje Puma Jaab XT? Na traininn wybieramy najlepsze produkty fitness, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Obuwie męskie, naszą kompletną kolekcję Trainers. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Puma, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów fitness!

Cechy Puma Jaab XT

Płeć
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Puma jaab xt

-

Polecam

-

Bardzo dobrze

Dobre produkty

-

Polecam

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij