Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

R-evenge

R-evenge Tubulartape

  • R-evenge Tubulartape
  • R-evenge Tubulartape

R-evenge Tubulartape

Opis produktu R-evenge Tubulartape

Na poziomie krążeniowym i limfatycznym wspomaga dekompresję skóry poprzez elastyczny składnik taśmy, prowadząc płyn przez szlaki limfatyczne i promując drenaż limfatyczny i krążenie krwi, zmniejszając w ten sposób bolesne objawy skurczów i urazów.

Na poziomie stawowym reguluje i poprawia aktywność mięśniową, wspomagając ją podczas korekcji i wyrównania.

Dzięki przędzy Q Skin Yarn taśma w postaci tubular przyczynia się do zmniejszenia rozproszenia energii i znacząco poprawia wydajność.

Rozmiar UNISEX: S (36 38) / M (40 42) / L (44 46)


Lubisz R-evenge Tubulartape? Zapoznaj się z kolekcją fitness i odkryj duży wybór produktów do Odzież damska i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla fitness. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odzież damska jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy R-evenge Tubulartape

Właściwości
Długość
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij