Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok fitness

Reebok fitness Ab Wedge Mat

Reebok fitness Ab Wedge Mat

  • Reebok fitness Ab Wedge Mat
  • Reebok fitness Ab Wedge Mat

Reebok fitness Ab Wedge Mat

Opis produktu Reebok fitness Ab Wedge Mat

Idealny dla tych, którzy chcą, aby dodać rdzenia konkretne wzmocnienie ich funkcjonalnego systemu kształcenia, Reebok Ab Wedge Mat skutecznie izoluje abs idealnego kryzysu. Wypukły kształt powierzchni klina oznacza, że ​​użytkownik musi zastosować większą siłę do napędzania ich kryzys naprzód dla pełnego zakresu ruchu przez grupy mięśni brzucha.

Składka ab mat zauważalnie zwalnia żadnej dolnej części pleców napięcie i ciśnienie podczas usiąść ćwiczeń, ponieważ jest przeznaczony do naturalnej krzywizny kręgosłupa. Maty Reebok płaska, bez poślizgu bazowa utrzymuje go w miejscu, w całym ruchu i budowa pianka o wysokiej gęstości utrzymuje ją firma dla długotrwałego użytkowania.

Nadaje się do każdego, każdej wielkości i kształtu, Reebok Ab Wedge Mat to kompaktowe, przenośne narzędzie do ćwiczeń, które można zabrać ze sobą wszędzie.

Cechy:

Izoluje abs dla doskonałego kryzysu

Wysoka gęstość pianki z łatwym przetrzeć czystą powierzchnię

Przeznaczony do naturalnej krzywizny kręgosłupa

Mieszkanie

Nie bazowa poślizgu.


Nie czekaj dłużej i kup Reebok fitness Ab Wedge Mat. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Reebok fitness Ab Wedge Mat, możesz skontaktować się z traininn, poprzez nasz formularz kontaktowy. traininn oferuje ekskluzywne produkty Akcesoria treningowe dla i innych aktywności. Nasze Akcesoria treningowe sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Bloki, trenażery i platformy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności