Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok fitness

Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

  • Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat
  • Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat
  • Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

Opis produktu Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

Wykonaj swoją Joga stanowi bezproblemowo z pluszowym Reebok matę do jogi.

Z premii, antypoślizgowe tekstury, stabilność i postawa jest łatwo utrzymać, zwłaszcza podczas wykonywania bardziej zaawansowanych ruchów jedna noga równowagi, takich jak ułamku stojącej lub wyciągniętą ręką do dużego palca.

Czy youre początkującym lub doświadczonym Joga profesjonalny, będziesz wiedzieć, że grubość i jakość swojej jogi jest ważne w zapewnieniu ręce i kolana są amortyzowane przez praktyki, ale to musi być łatwo zwinąć i schować. Tyka tych wszystkich opakowaniach i absorbującą wstrząsy o grubości 6mm z mat jogi Reebok to doskonały wybór.

Premia Joga mat, 173 x 61 cm w rozmiarze, oferuje dobrą równowagę i przyczepność na każdy ruch, jest odporna na ścieranie i wygodne dla Twoich stóp, nie tylko to, ale jego bardzo proste w czyszczeniu po użyciu.

Materiał, grubość i tekstury są wszystkie istotne cechy szukać w matę do jogi, ale tak też jest kolor i design, zwłaszcza gdy jesteś stara maty, który uzupełnia swój strój jogi! W miłą dla oka i stylowy zielonym cieniu, jesteś z pewnością będzie przedmiotem zazdrości klasy Jogi.

Cechy:

Antypoślizgowe lepkie tekstury, które pomogą Ci zachować pozę.

Wygodne poduszki o twarde powierzchnie.

Łatwe do czyszczenia.

Dane techniczne:

6mm grubości.

173 x 61cm


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat! Pomyśl o traininn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania . traininn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Reebok fitness. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Akcesoria treningowe.

Cechy Reebok fitness Double Sided 6 Mm Yoga Mat

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności