Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok Dumbbell 2 Kg

  • Reebok Dumbbell 2 Kg
  • Reebok Dumbbell 2 Kg

Reebok Dumbbell 2 Kg

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Reebok Dumbbell 2 Kg

Hantle Reebok z zakresu kobiet Szkolenia są praktycznym elementem sprzętu fitness do ćwiczeń mięśni ideału i mają gładką, wysokiej jakości wykończenie winylu dla bardziej komfortowego treningu.

Idealny do ćwiczeń górnych ciało, niebieski hantle pozwala kierować każdą grupę mięśni, aby osiągnąć swoje cele treningowe.

Wagi ręczne są dostępne w rozmiarach od 1 kg do 5 kg (sprzedawany oddzielnie i indywidualnie).

Cechy:

Winylu powlekany łatwy wagi żelaznym uścisku.

Idealny do lekkich ćwiczeń górnych ciała.


Czy szukasz produktów fitness marki Reebok? Na traininn, w sklepie online fitness , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów fitness, m.in Reebok Dumbbell 2 Kg. W tym momencie Reebok Dumbbell 2 Kg jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla fitness i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Reebok Dumbbell 2 Kg

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij