Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok Easytone Step I

Reebok Easytone Step I

Reebok Easytone Step I

  • Reebok Easytone Step I
  • Reebok Easytone Step I
  • Reebok Easytone Step I
  • Reebok Easytone Step I
  • Reebok Easytone Step I

Reebok Easytone Step I

Opis produktu Reebok Easytone Step I

Strąki górę lub zbiorniczki w dół?

Światło niebieskie i szare Reebok EasyTone Step zapewnia wyjątkową łączną treningu ciała, aby pomóc ton i zacisnąć mięśnie.

To nie jest tylko zwykły krokiem. Jako Multi Purpose platformy szkoleniowej funkcjonalne, zróżnicowana gama ćwiczeń można wykonać i strąki równowagi stworzyć naturalną niestabilność, aby zmusić mięśnie do adaptacji.

EasyTone Step może być używany z strąki skierowaną w górę lub w dół, a regulowany przewozu lotniczego między strąków pozwala dostosować intensywność treningu.

Dzięki swojej Reebok EasyTone Step będziesz otrzymywać bezpłatne DVD prowadzi przez niezwykle satysfakcjonujące i korzystne nowych doświadczeń fitness, a także pompę podstawową.

Featrues:

Razem treningu ciała, aby pomóc ton i dokręcić mięśnie.

Wielofunkcyjny podest trening funkcjonalny zapewnia ogromną różnorodnych ćwiczeń.

Saldo strąki stworzyć naturalną niestabilność, aby zmusić mięśnie do adaptacji.

Regulowany przewozu lotniczego między strąków pozwala dostosować intensywność treningu.

Zawiera bezpłatną płytę DVD poprowadzić Cię przez niezwykle satysfakcjonujące i korzystne doświadczenia fitness.


Reebok Easytone Step I posiada oficjalną gwarancję Reebok. Jako oficjalny detalista Reebok, cała nasza oferta produktów fitness jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W traininn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Cardio, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Steppers dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty