Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok Fitness Mat

Reebok Fitness Mat

  • Reebok Fitness Mat
  • Reebok Fitness Mat
  • Reebok Fitness Mat

Reebok Fitness Mat

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Reebok Fitness Mat

Miłość kondycję? Kochaj swoje łoże.

Matę do ćwiczeń jest akcesorium dla każdego żywego odcinkowych entuzjastów fitness, Yogi lub Pilates wentylatora, ale z tak wielu kształtach i rozmiarach dostępnych, może to być trudne, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

Stworzony dla działalności podłogowych na bazie, które pomagają rozwijać siłę, postawy i elastyczność, stylowe maty Miłość Fitness Reebok, 173 x 61cm w rozmiarze i 4mm grubości, zapewnia komfortowe, miękkiej powierzchni, na plecach, ręce i nogi podczas wykonywania każdego rodzaju przenieść się.

Dzięki sprawności Reebok maty antypoślizgowe teksturowane projektowanie, będziesz płynnie przechodzić przez swoje ruchy tlenowych jako wierny Mata pozostanie dokładnie tam, gdzie umieściła go na początku treningu.

Jeżeli użytkownik chce dokonać odważne stwierdzenie, który wychwalał swoje przywiązanie do sprawności, to niebieski i biały Reebok Mata to stylowy, a jednocześnie praktyczny wybór.

Cechy:

Zapewnia komfortowy

Wzmocniona powierzchnia ćwiczenia.

Antypoślizgowe teksturowane design.

Idealne do rozciągania i ogólnej sprawności.

Dane techniczne:

4mm grubości.

173 x 61cm


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Sprzęt do treningu marki Reebok, znalazłeś najlepsze miejsce w traininn. W traininn pracujemy z najlepszymi markami, jak Reebok, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze fitness produkty, jak Reebok Fitness Mat. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Reebok Fitness Mat tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Reebok Fitness Mat

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij