Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok GX60

  • Reebok GX60
  • Reebok GX60
  • Reebok GX60

Reebok GX60

Opis produktu Reebok GX60

Reebok GX60 orbitrek posiada wszystkie cechy potrzebne do zróżnicowanego i skutecznego układu krążenia treningu. GX60 orbitrek oferuje wiele korzyści zarówno do górnej i dolnej części ciała bez wpływu na stawy, które mogą wystąpić w przypadku innych urządzeń fitness. Zmieniać intensywność treningu poprzez zastosowanie stałego lub działania kierownicy, dostosowując swoje ciało, aby pociągnąć za uchwyty lub wcisnąć płyty podnóżka, aby aktywować swoje górne i dolne mięśnie ciała.

Unikalną cechą GX60 orbitrek jest system generujący moc samodzielnego która pozwala na wykonywanie treningu w dowolnym miejscu. Twoje uprawnienia ruchu każda cecha GX60 z konsoli aż do oporu elektronicznej dzięki czemu można wsiadać i jechać bez konieczności martwienia się o źródła zasilania. Kontrolowana przez duży, jasny konsoli LCD są 20 indywidualne programy, które korzystają z elektronicznych 32 poziomów oporu dla wielu różnych ćwiczeń. Chcesz śledzić swoje postępy? Program profil użytkownika pozwala śledzić swoje postępy za pomocą wyświetlacza LCD, który zapewnia również wszystkie niezbędne opcje opinię użytkownika w tym prędkość, czas, dystans i spalone kalorie. Zintegrowany dłoni i odbiorniki impulsów bezprzewodowych również pomóc sprawdzić tętno na całym treningu.

Reebok GX60 orbitrek posiada doskonałą 15 "długość kroku, antypoślizgowe płyty podnóżka regulowane i ciężki 7kg koło zamachowe, aby zapewnić ultra płynny ruch dla każdej sesji ćwiczeń. Aby zachować Ci pracę na dłużej, Reebok GX60 orbitrek zawiera uchwyt na butelkę wody, aby pomóc utrzymać się nawilżona i wbudowany uchwyt telefonu / MP3, aby był zmotywowany do swoich ulubionych utworów. Z naszych Trenerów Reebok Krzyża, jesteśmy zobowiązani do jakości, dlatego oferujemy 2 lata gwarancji na części i robociznę. Już Trainer Reebok krzyżu? Zarejestruj swój produkt teraz, aby aktywować i na bieżąco na Reebok Fitness promocjach i nowościach na gwarancję.

Cechy:

20 Programy na konsole

Profile użytkowników

Tętno sterowania

32 poziomów oporu

regulowane podnóżki

Czujniki pulsu

Funkcja USB Charge

Bezprzewodowy odbiornik impulsów

Własna system zasilania Generowanie

Dane techniczne:

15 "długość kroku

135 kg Maksymalna waga użytkownika

125 x 57mm wyświetlacz LCD

7 kg koło zamachowe


Nie czekaj dłużej i kup Reebok GX60. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Reebok GX60, możesz skontaktować się z traininn, poprzez nasz formularz kontaktowy. traininn oferuje ekskluzywne produkty Cardio dla fitness i innych aktywności. Nasze Cardio sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Rowery eliptyczne.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij