Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok Hook And Jab Pads

Reebok Hook And Jab Pads

  • Reebok Hook And Jab Pads
  • Reebok Hook And Jab Pads
  • Reebok Hook And Jab Pads

Reebok Hook And Jab Pads

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Reebok Hook And Jab Pads

Jeśli szukasz do budowy boksu zawodowego w dobrze zaokrągloną reżim treningowy, potem Reebok haczyk i jab klocki są idealne do ćwiczeń akcesoria. Ludzie wszystkich umiejętności i kondycji mogą korzystać z posiadania parę. Te czarno-białe wysokiej jakości klocki jab z zakresu walki Reebok posiadają wyjątkowo trwałą powierzchnię podkładki uderzenia i zapewniają wysoki komfort nawet podczas długotrwałego używania. Boks to fantastyczna forma ćwiczeń, aby poprawić zwinność, koordynację ręka oczu i górnej siły ciała i parę Reebok hakowych i jab klocków jest idealnym sposobem, aby wprowadzić elementy bokserskie do dowolnego rutynowego treningu, a także współpracuje boks szkolenia jest sposobem społecznego utrzymać aktywny. Wykonany z ciężkich PU i miękką podszewką, klocki skutecznie absorbuje wstrząsy dla dodatkowej ochrony. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu piłkę chwyt w dłoni, ręka pasuje do właściwej pozycji, aby złapać ciosów w komfortowych warunkach.

Cechy:

Zaokrąglone haczyk i jab klocki

Wysoka jakość materiału PU

Idealny do ataku szkolenia i technik obronnych

Wyściełane dłoni ze zintegrowanym uchwytem kuli dla dodatkowej wygody


Jeśli szukasz dobrej jakości Pads i tarcze artykułów, to nasza oferta Pads i tarcze z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Reebok Hook And Jab Pads, w cenie 28.95 $. traininn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt fitness w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Reebok Hook And Jab Pads, dopasujemy cenę!

Cechy Reebok Hook And Jab Pads

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności