Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok

Reebok Kettlebell 16 Kg III

Reebok Kettlebell 16 Kg III

Reebok Kettlebell 16 Kg III

  • Reebok Kettlebell 16 Kg III
  • Reebok Kettlebell 16 Kg III
  • Reebok Kettlebell 16 Kg III
  • Reebok Kettlebell 16 Kg III

Reebok Kettlebell 16 Kg III

Opis produktu Reebok Kettlebell 16 Kg III

Skutecznym środkiem poprawy wzrostu siły, pełną klimatyzację ciele, zwinność i równowagę, Żeliwo Kettlebells z zakresu funkcjonalnego Reebok dostępne są w wadze od 4kg do 50kg, co czyni je idealnymi do progresywnego treningu funkcjonalnego oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu.

Choć kettlebells wyglądają tak samo na zewnątrz, materiał są zbudowane ze robi różnicę szkolenia wydajności.

Obsada kettlebells żelazko szeroki uchwyt pozwalają na bardziej wygodny chwyt zarówno jedno- i dwuręczne ćwiczeń takich jak wyrwać jedną ręką lub Kettlebell huśtawka. Trwałość, styl i wykończenie są istotnymi atrybutami zbyt ważne; wysoka jakość Reebok funkcjonalna Kettlebell ma wielkie wyczucie, solidną do utrzymywania i spogląda część, gdy w kolejce na półce Kettlebell. Plus, płaska podstawa Kettlebell zapewnia stabilność i chroni rolki, kiedy jesteś w między ćwiczeniami.

Z dużą przestrzeń pomiędzy górną piłki i rączki, Reebok Kettlebell może być również "" kontrolowane przez ruchy tlenowych i beztlenowych.

Cechy:

Jednoczęściowa konstrukcja cast iron dla zwiększenia trwałości i wykończenia

Szeroki uchwyt pozwala na bezpieczny uchwyt oburącz

Płaska podstawa zapewnia stabilność i chroni rolki

Dane techniczne:

Waga 4 kg 50 kg Zakres


Czy szukasz produktów fitness marki Reebok? Na traininn, w sklepie online fitness , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów fitness, m.in Reebok Kettlebell 16 Kg III. W tym momencie Reebok Kettlebell 16 Kg III jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla fitness i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij