Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Reebok fitness

Reebok fitness Reebok Step

Reebok fitness Reebok Step

  • Reebok fitness Reebok Step
  • Reebok fitness Reebok Step
  • Reebok fitness Reebok Step

Reebok fitness Reebok Step

$ 90.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu Reebok fitness Reebok Step

Wprowadzony do klubów zdrowia ponad 25 lat temu, ponadczasowe aerobowe Step Reebok pozostaje integralną i niezwykle popularny sprzęt w grupie ćwiczenia fitness arenie dziś. Różnorodność w szkolenia jest kluczem do postępu i z Reebok kroku będziesz znaleźć nie dwa treningi są zawsze takie same. To jest twoja platforma do wykonywania szerokiego zakresu podstawowych i bardziej skomplikowanych ćwiczeń z układu sercowo-naczyniowego i plyometryczny szkolenia do dolnej tonowania mięśni ciała; Jego wszechstronność jest idealna do mieszania jakiegokolwiek programu ćwiczeń. Nadaje się do wszystkich możliwości i kondycji, Step Reebok może być stosowany do intensyfikacji ćwiczeń pracę mat, lub w połączeniu z dłoni, nadgarstka lub kostki ciężarkami na jeszcze wyższym oparzenia kalorii. Można choreografię własne procedury do wyboru muzyki lub po dołączonego treningu DVD niezależnie od sposobu decydowania używać Reebok Step; można będzie o krok bliżej do swoich celów fitness i poprawy ogólnego stanu zdrowia aerobowe. Solidna i trwała dla każdego lonży i skakać, kroki Reebok non powierzchni gumy poślizgu oznacza, że ​​można skupić się na formie i pozycjonowania, a także może być dostosowana do wysokości 3 krokach dla większej intensywności; 15cm, 20cm i 25cm. Powierzchnia treningu od 90cm x 35cm jest wystarczająco duży dla sprawności działania, ale krokiem jest kompaktowy i łatwy do przechowywania w domu, gdy z dala ......

Cechy:

Teksturowana powierzchnia trening dla dodatkowego uchwytu i funkcjonalności.

Stopy antypoślizgowe.

Regulowany na 3 różnych wysokościach (15/20 / 25cm).

Wysoce skuteczne treningu cardio.

Zawiera treningu DVD.


Reebok fitness Reebok Step jest protuktem związanym z kategori? Steppers oraz należy do kategorii Cardio wyselekcjonowanej dla , traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Reebok fitness Reebok Step? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności