up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rehband

Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

plus
  • Play videoRehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube
  • Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube
  • Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube
  • Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube
  • Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Opis produktu Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Rękaw Rehband QD Forearm został opracowany z myślą o wysokiej trwałości rękawów chroniących przed otarciami, ciepłymi stawami i mięśniami, zapobiegających odkładaniu się kwasu mlekowego i zmniejszających obrzęki podczas uprawiania sportów wytrzymałościowych. Kompresja pomaga zminimalizować zmęczenie i ból mięśni przedramion. Opracowany, aby poprawić wydajność, jednocześnie chroniąc mięśnie i stawy przed szczepami

Kluczowe korzyści:

Poprawia kontrolę i wydajność ciała

Ochrona przed skurczami, naprężeniami i wstrząsami

Ochrona przed zadrapaniami i zarysowaniami

Poprawia wydajność podczas wyścigów i ćwiczeń

Przyspiesza regenerację i rehabilitację

Rękaw QD Forearm jest klasyfikowany jako urządzenie medyczne i sprzedawany jako para.

Opieka:

Można prać w pralce, ciepło

zalecany delikatny worek z siatki

Funkcjonalność rękawa przedramienia Qd:

Kluczowymi funkcjami obsługi Rehbandu są ciepło, kompresja i wzmocnienie wejściowego sygnału wejściowego. Tworzą one unikalną kompozycję, która razem zapobiega urazom, poprawia wydajność i ułatwia rehabilitację urazów. Doświadczysz kilku wyników specyficznych dla każdego produktu.

Krążenie krwi:

Krwi, znany również jako system transportu ciała, ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizmu i witalności. Z sercem pompującym krew przez naczynia w układzie krążenia, tlen, składniki odżywcze, hormony i neuroprzekaźniki są przenoszone w naszych ciałach. Krążenie krwi pozwala na transport tych substancji i spraw do miejsc wymaganych przez różne narządy, a także usuwa odpady powstające w wyniku metabolizmu. Uraz lub inne schorzenia związane ze zdrowiem mogą zmniejszyć istotny przepływ krwi.

Podczas wysiłku, naczynia krwionośne organizmu naturalnie rozszerzają się, tętno i krążenie krwi zwiększają się, dzięki czemu organizm może dostarczyć więcej tlenu do mięśni. Ciepło i kompresja wytwarzane przez produkty Rehband dodatkowo zwiększają krążenie krwi, co poprawia dotlenienie używanych mięśni, co skutkuje zwiększoną wydajnością i mniejszym bólem mięśni po treningu z powodu usuwania substancji odpadowych, takich jak kwas mlekowy.

Zapobieganie urazom:

Zapobieganie urazom ma kluczowe znaczenie dla życia aktywnego. Zapobieganie urazom i aktywność powinny iść w parze. Zapobieganie obejmuje nie tylko noszenie odpowiedniego rodzaju sprzętu zapobiegawczego dostosowanego do aktywnego stylu życia, ale może również obejmować regenerację między seriami, rozgrzewkę i rozgrzewkę, rozciąganie, zachwianie częstotliwości i dawki ćwiczeń, zdrowe odżywianie itp

Aktywność fizyczna może być naszym najtańszym lekarstwem. Nic dziwnego, że ogromna liczba badań pokazuje, że wysoka aktywność fizyczna poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie populacji. W związku z aktywnością mogą wystąpić mniej lub bardziej poważne obrażenia, często obrażenia związane z nadmiernym użytkowaniem. Aby zapobiec prawdopodobieństwu wystąpienia obrażeń, ale także przyspieszyć powrót do zdrowia, jeśli tak się stanie, ochronne podpory są wartościowe. Sprzęt zapobiegawczy został stworzony z jakiegoś powodu, aby zapobiec początkowym i powtarzającym się urazom. Produkty Rehband zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia obrzęków, aby chronić użytkownika przed tarciem i uderzeniami, a jednocześnie zapewnić większą stabilność i wsparcie stawom i mięśniom.

Wydajność:

Niezależnie od tego, czy sport, aktywność czy poziom aktywni ludzie starają się osiągnąć lepszą wydajność lub pozostać na określonym pożądanym poziomie. Połączone funkcje ciepła, kompresji i wzmocnionego wkładu skutkują szerokim zakresem korzyści, takich jak koordynacja, poprawa równowagi, zwiększone krążenie krwi. Połączone wyniki mogą zwiększyć wydajność wybranego działania. Zawodnik otrzymuje narzędzia do osiągania nowych poziomów, nowych celów i podejmowania nowych wyzwań.

Dobre wyniki zależą od wielu różnych czynników, takich jak sen, dieta, poziom powtarzania i sposób myślenia. Ulepszona technika, osiągnięta dzięki lepszej koordynacji, równowadze, poczuciu bezpieczeństwa i propriocepcji, którą użytkownik otrzymuje od wsparcia Rehband, jest kolejnym czynnikiem, który może poprawić wydajność. Niezależnie od tego, czy ktoś nosi wsparcie Rehband, aby zapobiec urazom, zwiększyć pewność siebie lub zrehabilitować uraz, można poprawić ogólną wydajność.

Oszczędzać energię:

Gdy korzyści wynikające z kompresji Rehbandu i zwiększonego wkładu odbiorczego są łączone, energia jest oszczędzana, ponieważ ruch jest bardziej wydajny. Prawidłowa technika i efektywność energetyczna odgrywają ważną rolę w osiągnięciu sukcesu sportowego. Podczas biegania lub biegania, powtarzające się uderzenia, które pojawiają się, gdy stopy uderzają o chodnik, mogą powodować stawy i mięśnie. Podczas noszenia wsparcia Rehband, część tej energii wibracyjnej zostanie zmiękczona, powodując mniejszy wpływ na ciało, co może przynieść korzyści zmęczonym i obolałym mięśniom i pomóc zapobiec obrażeniom. To w połączeniu z kompresją z podpór Rehband zmniejsza drgania mięśni i przyczynia się do zwiększenia wydajności.

Urazy występują zazwyczaj pod koniec aktywności fizycznej. Gdy mięśnie są zmęczone i ostrość jest obniżona, głowa nie czyta już ciała. Ponieważ obsługa podpór Rehband oszczędza energię i pozwala zachować większą koncentrację, zapobieganie urazom jest osiągane, a wysoka wydajność może być utrzymana przez całą aktywność.

Rozgrzać się:

Rozgrzewka jest opisywana jako praca o niskiej intensywności, w której aktywowane są większe grupy mięśni w celu przygotowania ciała do aktywności o dużej intensywności. Jest powód, dla którego nazywa się to „rozgrzewką”, ponieważ służy do podniesienia temperatury ciała, co prowadzi do pozytywnych zmian w tkance ciała. Zwiększona temperatura mięśni powoduje gotowość do intensywnego wysiłku, zwiększa poziom tlenu w użytkowanych mięśniach, poprawia ruch stawów i minimalizuje prawdopodobieństwo szczepów. Dodatkowo rozgrzewki przygotowują psychologów do skupienia się na nadchodzącej intensywnej aktywności, niezależnie od tego, czy jest to gra konkurencyjna, czy inne przedsięwzięcie.

Zalety produktów Rehband pomagają w szybszym rozgrzaniu, a także w utrzymaniu uzyskanej temperatury. Co więcej, dane wejściowe uzyskane dzięki produktom Rehband pomagają użytkownikowi być bardziej świadomym ruchu ciała, co skutkuje bardziej wydajną rozgrzewką.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Odzież damska marki Rehband, znalazłeś najlepsze miejsce w traininn. W traininn pracujemy z najlepszymi markami, jak Rehband, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze fitness produkty, jak Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Rehband QD 1.5 Mm 2 Spodenki Bokserskie Fly Tube

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up