Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rucanor

Rucanor Stopwatch 1x

Rucanor Stopwatch 1x

  • Rucanor Stopwatch 1x
  • Rucanor Stopwatch 1x
  • Rucanor Stopwatch 1x

Rucanor Stopwatch 1x

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rucanor Stopwatch 1x

Pięć funkcji elektroniczny stoper: 1 / 100th sek. stoper, czas na split / okrążenia, normalny czas, godziny minuty sekundy data dzień miesiąc.


W tym baterię litową i smycz.


Łatwe do zmiany baterii


Dodatkowo, Rucanor Stopwatch 1x w kategorii Elektronika z naszego sklepu online fitness, znajdziesz inne powiązane produkty Zegarki i stopery. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Rucanor, w traininn, znajdziesz produkty fitness, które również Cię zainteresują. Rucanor koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia fitness zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Rucanor Stopwatch 1x

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności