Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salomon

Salomon Exo Calf Long

Salomon Exo Calf Long

Salomon Exo Calf Long

  • Salomon Exo Calf Long
  • Salomon Exo Calf Long
  • Salomon Exo Calf Long
  • Salomon Exo Calf Long
  • Salomon Exo Calf Long

Salomon Exo Calf Long

Opis produktu Salomon Exo Calf Long

Uruchom łatwiejsze, dłuższe i odzyskać lepiej. EXO cielę wsparcie technologii, które zwiększają wydajność i odzysku poprzez wspieranie mięśnie i zwiększając przepływ krwi.Dane techniczne:


- Waga: 60


- Skład: BODY: PA 82%, EL 18%


- Stymulacja mięśni: 1


- SUPPORT MUSCLE: 5


- Kontroli postawy: 5Technologia:


ClimaUV ™ 50 +:


zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby chronić skórę przed sun.The środków śledzić AS / NZS 4399 normę (najbardziej rygorystyczne międzynarodowe normy).


Actilite ™ E jersey:


Odprowadza wilgoć od ciała i szybko schnie.


LYCRA ® SPORT:


fabris został zaprojektowany specjalnie do zajęć sportowych, które wymagają połączenie lekkości, oddychalności, wsparcie mięśni i swobody przemieszczania się.


Fit skóry:


Oprócz dopasowania skóry


Salomon Exo Calf Long jest protuktem związanym z kategori? Skarpety kompresyjne oraz należy do kategorii Ochrona wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Salomon Exo Calf Long? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Cechy Salomon Exo Calf Long

Rodzaj
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty