Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salter

Salter INS FT1

  • Salter INS FT1
  • Salter INS FT1
  • Salter INS FT1

Salter INS FT1

Opis produktu Salter INS FT1

Cechy:

Dwa oddzielne wieże pionowo regulowanymi kołami w 30 pozycjach.

Regulowany podwójny system koła pasowego, które umożliwiają ćwiczenia z pełnej swobody przemieszczania się, zmieniając pozycję ciała podczas ćwiczeń.

Prace zmian obciążenia systemu, który umożliwia szeroki zakres ruchu po obu stronach i wykonywać je z dużą prędkością bez utraty siły w każdym punkcie trajektorii (mięśnie treningu siłowego).

Zawiera akcesoria do zwiększenia możliwości szkolenia: indywidualne uchwyty, naciśnij bar, bar / faliste biceps triceps, konkretny BAT dla golf i baseball ćwiczeń, uchwyt liny i kostkę.

Dane techniczne:

Obciążenie: 75 kg na wieży.

Wymiary: 118 x 135 x 205 cm.


Korzystaj z naszych ofert dla Salter INS FT1. W twoim sklepie online fitness, w traininn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem fitness. Możesz także sprawdzić inne kategorie fitness i znaleźć produkty marki Salter w najlepszej cenie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij