Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sigma

Sigma RC14.11

Sigma RC14.11

  • Sigma RC14.11
  • Sigma RC14.11

Sigma RC14.11

$ 118.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sigma RC14.11

Opis:

bezprzewodowa transmisja cyfrowa, dokładność EKG, tętno aktualna, średnia i maksymalna prędkość aktualna, średnia i maksymalna odległość w milach, kalorie, elektroniczny zakresu zarządzania, podłączenie PC, 5 języków, odporność na wodę


Użyj:

działa na rowerze


Korzyści dla klienta:

Pomiar częstości akcji serca i innych


Cechy:

14 funkcji


Kolor / rozmiar / waga:

Szary pulsometr box 20 x 10 x 5


Jeśli szukasz Sigma RC14.11, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. traininn posiada ten i inne produkty , których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Smartbands, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Sigma RC14.11

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności