Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights
  • Skins A400 Long Tights

Skins A400 Long Tights

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins A400 Long Tights

Patrząc przez długi mocno, że udowodnione, aby pomóc poprawić wydajność i zmniejszyć ryzyko kontuzji?

Nasze skóry A400 Męskie długie spodnie wykonane są przy użyciu pięciu różnych tkanin technicznych oraz 24 pojedynczych paneli. Panele te wykonaj naturalne linie mięśni i ścięgien z szwach umieszczonych działać jako punkty zaczepienia, oferując skoncentrowane wsparcie i stabilność głównych grup mięśniowych.

Czy jesteś zapalonym biegaczem? Dobrze dodaliśmy odbicia 360 stopni, aby upewnić się, że widział w tych seriach wcześnie rano lub późnym wieczorem. W jaki sposób? Dzięki integracji najwyższej jakości szkła refleksyjnego technologii perełek w naszych grafiki, aby je ożywić przy słabym oświetleniu!

Wykonaj lepiej i szybciej się regenerować z innowacyjną technologią skórek "! Nasza technologia Gradient dynamiczna kompresja poprawia krążenie dostarczenia większej ilości tlenu do pracujących mięśni. Biomechanicznie umieszczone 70D pamięci MX tkaniny wokół stawu kolanowego pozwala na maksymalną ruchu naturalnego bez ograniczeń, natomiast wyważone właściwości 4 way stretch pozwala na minimalnej siły z optymalnego wsparcia na delikatnej ścięgna Achillesa. 210D pamięci MX tkaniny nad swoimi grup mięśniowych ITB & TSL obniża ciśnienie przy jednoczesnym zapewnieniu funkcję naturalnego, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Nasze A400 Męska koszula z długim Rajstopy są również wyposażone w szwy, które są nawet o 30% mocniejszy niż standardowy szwami dokonywania skórek jeszcze bardziej trwałe niż przed, jak i doskonałym dodatkiem do rugby lub footy zestawu treningowego!

Na dodatek mamy włączone technologii adaptacyjnej dbać o kontroli temperatury i odprowadzanie wilgoci. Gdy jest chłodno, unikalny polimer wiąże wilgoć w celu utrzymania czujesz ciepło. Wtedy, kiedy rozgrzać uwalnia przechowywane wilgoci na powierzchni, gdzie może odparować, pomagając organizmowi ostygnie. Jak fajne to jest!

Dynamiczna Kompresja Gradient:

Zwiększa dostarczanie tlenu do aktywnych mięśni podczas ruchu oraz zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego, aby uzyskać więcej mocy i mniej czasu odzyskania

Muscle ostrości:

Wyjątkowo owijania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i kierunku ostrości dla zmniejszenia drgań mięśni, uszkodzenia tkanek miękkich mniej i mniej bolesność po wysiłku

50+ Ochrona UV:

SKINS urodziła się w Australii, więc wiemy to i owo na temat wywierania się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę UV 50+, co oznacza, że ​​można wyjść i trenować bez martwienia się o zagrożeniach związanych słonecznych.

Pamięć MX:

Pamięć MX zawiera unikalny materiał o wysokiej rozciągliwości przędzy elastomerowej - który powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić je na

Warp dzianiny:

Tkanina w skórkami osnowy dzianiny za pomocą wielu przędz wysoką jakość dać lepszą wydajność Warp Dzianiny nie mają naturalną rozciągliwość - zamiast mieszanka elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowany kompresji

ADAPTIVE przez HeiQ:

Przy niskich temperaturach, unikalny polimer wiąże wilgoć w swojej strukturze utrzymanie czujesz ciepło i sucho. W miarę wzrostu temperatury zmienia swoje właściwości, uwalniając przechowywane wilgoć na powierzchnię, gdzie paruje i chłodzi skórę.

A Szwy:

A Szew został opracowany specjalnie dla techniczna sportowiec nosić swój elegancki oznacza, że ​​siedzi płasko na swoim ciele w celu wyeliminowania otarć konstrukcję. Jest również 30% mocniejszy niż standardowy Stich Dokonywanie skórek jeszcze bardziej trwałe niż poprzednio.


Jesteś zainteresowany Skins A400 Long Tights, odkryj również produkty fitness powiązane z marką Skins w kategorii Odzież męska i katalogu Spodnie długie bib. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w traininn, twoim sklepie online fitness, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Skins A400 Long Tights

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij