Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex
  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex
  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex
  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex
  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex
  • Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Cycle Bib Shorts Reflex

sprawdzone rowerów, prace prędkościomierza, a teraz nadszedł czas, aby chwycić skór cyklu Męskie spodenki na szelkach i zakończyć pracę. Naszego cyklu Męskie spodenki na szelkach zostały zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność poprzez zastosowanie zaawansowanych tkanin i sprawdzoną technologię kompresji inżynierii gradientu. Kompresja pomaga uzyskać więcej tlenu do ud, dzięki czemu masz więcej energii, aby pojechać na dłużej i odzyskać zamontowanie faster.Our jest oparty na BMI, aby upewnić się, że masz idealne dopasowanie natomiast strategicznie umieszczone panele ceramiczne leczone antycierne wspierać swoją dynamiczną ruchy i zapobiec tarcie i pozwalają nogi poruszać się szybciej w czasie ogromnych wspinaczek i szalony dół wzgórza sitowie.

Zaprojektowane Gradient kompresji:

Gradient kompresji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom ciśnienia powierzchniowego, aby poprawić krążenie i zwiększa dostawę tlenu - zwiększając swoją moc, szybkość i wytrzymałość

Zarządzanie wilgocią:

Utrzymanie wysuszyć dzięki zaawansowanej kapilarny nieodłączne w całej wilgoci SKINS tkanin jest zasysane z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne

Cykl Pro Chamois:

Zaprojektowane we Włoszech kozica Elastic Interface® Technologia składa się z trzech różnych gęstościach pianki do ostatecznego komfort, swobodę przemieszczania się w siodle, ochrony dla obszarów chronionych i optymalnej oddychalności do transportu wilgoci

Warp dzianiny:

Tkanina w skórkami osnowy dzianiny za pomocą wielu przędz wysoką jakość dać lepszą wydajność Warp Dzianiny nie mają naturalną rozciągliwość - zamiast mieszanka elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowany kompresji

Premium drogowe wydajności Chamois:

Elastycznej Interface® Technologia drogowe Wydajność Cechy karbonowe kozice ultra wysokiej gęstości wieloletnie wkładki w celu złagodzenia presji na obszarach wrażliwych, umieszczonych w kluczowych punktach ciśnienia podczas jazdy w pozycji rowerze szosowym. Szybko schnący, perforowana warstwa bazowa zapewnia maksymalną wentylację.

SKINdry:

Technologia SKINdry poprawia odprowadzanie wilgoci w celu przyspieszenia parowania potu spowolnić powstawanie wilgoci na skórze i utrzymać stałą temperaturę.

Odblaskowe Pixel Tkanina:

Skórki Koszulki rowerowe zapewniają odblaskowe Pixel® tkaniny panele na tylnych kieszeniach na wysokiej widoczności.

Włókna węglowe bakteriostatyczne

Bakteriostatyczne włókna węglowe pod pachami zmniejszyć zapach ciała i tarcia.


W obecnej chwili Skins Cycle Bib Shorts Reflex dostępny jest w traininn. Sprawdź jakie inne produkty fitness, marki Skins znajdziesz w sklepie z fitness. Stwórz swój outfit z modelami Spodnie długie bib. W traininn posiadamy najnowsze modele Odzież męska. Sprawdź naszą kolekcję fitness i znajdź coś dla siebie.

Cechy Skins Cycle Bib Shorts Reflex

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij