Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Essentials Calf Tights Mx

Szukasz dodatkowego wsparcia cielęcej dla następnego maratonu lub triathlon? Albo za dodatkową moc podczas szkolenia lub poprzecznych Footy gry?

Nasz SKINS Essentials Unisex cieląt Rajstopy MX używać dynamicznych Gradient kompresji, aby zapewnić optymalny poziom kompresji i zwiększoną dostawę tlenu do aktywnych mięśni łydki. Zapewniają one również kontrolowanych kompresji nad delikatnymi ścięgna Achillesa, które pomogą zminimalizować ryzyko kontuzji.

Nasz ADAPTIVE Technologia wykorzystuje unikalny polimer, który wiąże wilgoć w jej strukturze, aby pomóc Ci poczuć się cieplej, gdy jest zimno na zewnątrz. Gdy twoje ciało nagrzewa się, polimer uwalnia wilgoć na powierzchnię, gdzie wyparowuje, aby utrzymać chłód. SKINS tkanina jest również udowodnione, aby zapewnić ochronę UPF 50+, więc mamy wszystkie podstawowe potrzeby.

Essentials cieląt Rajstopy MX są cięte na komfort z budową lewej i prawej nodze, więc upewnij się, że masz je na prawej nogi. Oto wskazówka logo SKINS powinien znajdować się na zewnętrznej stronie łydki i kształt trójkąta złożonego przez szwach powinni siedzieć nad ścięgnem Achillesa.

Cechy:

Zaprojektowane Gradient kompresji:

Gradient kompresji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom ciśnienia powierzchniowego, aby poprawić krążenie i zwiększa dostawę tlenu zwiększając swoją moc, szybkość i wytrzymałość

50+ Ochrona UV:

SKINS urodziła się w Australii, więc wiemy to i owo na temat wywierania się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę UV 50+, co oznacza, że ​​można wyjść i trenować bez martwienia się o zagrożeniach związanych słonecznych.

Pamięć MX:

Pamięć MX zawiera unikalny materiał o wysokiej rozciągliwości przędzy elastomerowej - który powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić je na

Warp dzianiny:

Tkanina w skórkami osnowy dzianiny za pomocą wielu przędz wysoką jakość dać lepszą wydajność Warp Dzianiny nie mają naturalną rozciągliwość - zamiast mieszanka elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowany kompresji

360 Stopień odbicia:

W ciągu dnia, jego elegancki szuka grafiki wykonane z najwyższej jakości szkła refleksyjnego technologii perełek. Nocą, grafika ożywają aby ci widoczne z odległości do 160 metrów.

ADAPTIVE przez HeiQ:

Przy niskich temperaturach, unikalny polimer wiąże wilgoć w swojej strukturze utrzymanie czujesz ciepło i sucho. W miarę wzrostu temperatury zmienia swoje właściwości, uwalniając przechowywane wilgoć na powierzchnię, gdzie paruje i chłodzi skórę.


Skins Essentials Calf Tights Mx to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z fitness. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie traininn! Oferujemy szeroki wybór Skins, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Skins Essentials Calf Tights Mx

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij