Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx
  • Skins Essentials Calf Tights Mx

Skins Essentials Calf Tights Mx

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Essentials Calf Tights Mx

SKINS Essentials cieląt Rajstopy MX dodać rzutu kompresji trzeba pójść o krok dalej. Wykonany zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, skór cielęcych Rajstopy MX połączyć nasz najlepszy kompresji tech z wytrzymałych zaawansowanych technologicznie tkanin, do wspierania i stabilizacji podudzia, aby zwiększyć wydajność i zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Cechy:

Nowy "U" panele przytulić mięśni łydki na dodatkowe wsparcie i stabilność

Kontrolowane kompresji ponad ścięgna Achillesa

Wygodny w lewo i prawo budowlane

Zaprojektowane, aby uzupełniać wszystkie zakresy skórek, łydki Rajstopy MX są doskonałym dodatkiem do zestawu wytrzymałość sportu.

Dynamiczna Kompresja Gradient:

Zwiększa dostarczanie tlenu do aktywnych mięśni w czasie ruchu pojazdu i zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego, aby uzyskać więcej mocy i mniej czasu odzyskiwania.

Muscle ostrości:

Wyjątkowo owijania i wspieranie swoich najważniejszych grup mięśni w celu zmniejszenia ruchu i kierunku ostrości dla zmniejszenia drgań mięśni, uszkodzenia tkanek miękkich mniej i mniej bolesność po wysiłku

Zarządzanie wilgocią:

Utrzymanie wysuszyć dzięki zaawansowanej kapilarny nieodłączne w całej wilgoci SKINS tkanin jest zasysane z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne.

50+ Ochrona UV:

SKINS urodziła się w Australii, więc wiemy to i owo na temat wywierania się w słońcu. Nasze tkaniny posiadają ochronę UV 50+, co oznacza, że ​​można wyjść i trenować bez martwienia się o zagrożeniach związanych słonecznych.

Pamięć MX:

Pamięć MX zawiera unikalny materiał o wysokiej rozciągliwości przędzy elastomerowej â € ", który powraca do swojego pierwotnego kształtu bez względu na to, jak dużo stresu można umieścić go na podstawie.

Warp dzianiny: Tkanina w skórkami osnowy dzianiny za pomocą wielu przędz wysoką jakość dać lepsze wyniki Warp Dzianiny nie mają naturalną rozciągliwość â € "zamiast mieszankę elastan zapewnia określone poziomy elastyczności i doskonale kontrolowany kompresji

Dane techniczne:

Tkanina: 65% poliamid, 35% elastan wyłącznym listew


Zamierzasz kupić Skins Essentials Calf Tights Mx? Wszystkie produkty Skins mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Skins Essentials Calf Tights Mx i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na traininn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów fitness.

Cechy Skins Essentials Calf Tights Mx

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij