Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Skins

Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck

  • Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck
  • Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck
  • Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck

Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck

Czasami długie rękawy po prostu nie wyciąć go! Carbonyte krótkim rękawem Top zachowuje wszystkie zalety zakresie Carbonyte z wersji, która może być bardziej do gustu i wymagań zespołu. Sporty zespołowe mogą być trudne na ciele i ubraniu, a Carbonyte krótkim rękawem Top oferuje opcję zasięgu najtrwalsze męskiej koszuli warstwy bazowej na rynku. Nowa Carbonyte Krótki rękaw Warstwa bazowa Top został przetestowany w ekstremalnych warunkach przez najlepszych międzynarodowych graczy, aby zapewnić najlepszą wydajność w nawet najbardziej wymagającego treningu lub grając environment.SKINS męska warstwę Carbonyte krótkim rozstawem rękawem Top zawiera zintegrowany gwint węgla, który zmniejsza tarcie, zwiększa komfort i pozwala na pełną swobodę ruchów przy optymalnej trwałości. Technologia SKINdry pozwala na najwyższą kontrolą klimatyczną poprzez doskonałe odprowadzanie wilgoci, wentylację i odprowadzanie wilgoci. Kombajn ten top z naszych rajtuzach Half dla ostatecznego kolorystycznie zestaw koordynował zespół warstwy podstawowej sportu.

Zarządzanie wilgocią:

Utrzymanie wysuszyć dzięki zaawansowanej kapilarny nieodłączne w całej wilgoci SKINS tkanin jest zasysane z dala od skóry, dzięki czemu pozostają suche i wygodne

SKINdry:

Technologia SKINdry poprawia odprowadzanie wilgoci w celu przyspieszenia parowania potu spowolnić powstawanie wilgoci na skórze i utrzymać stałą temperaturę.

Mesh węgla:

SKINS Carbon gwintowane struktura siatki poprawia wentylację w kluczowych obszarach, aby zapewnić optymalną oddychalność

Temat Anti Friction węgla:

Zintegrowany gwint węgla zapewnia mniejsze tarcie, co z kolei oznacza bardziej dynamiczną swobodę ruchów, zwiększoną trwałość, komfort i minimalizowane przetarcia


Jeśli szukasz dobrej jakości Koszulki artykułów, to nasza oferta Koszulki z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck, w cenie 27.95 $. traininn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt fitness w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck, dopasujemy cenę!

Cechy Skins Func Baselayer Carbonyte Top Ss Round Neck

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij