Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sportline

Sportline Pedometer 330

Sportline Pedometer 330

  • Sportline Pedometer 330
  • Sportline Pedometer 330
  • Sportline Pedometer 330

Sportline Pedometer 330

Opis produktu Sportline Pedometer 330

330 Krok Liczenie krokomierz jest po prostu najprostszy produkt Sportline w użyciu. Wystarczy przypiąć go na i przejść. Absolutnie nie ma programowania potrzebne!Cechy:


SKU: WV3474BK

Bateria: AG12, LR1142, SR1142, SR43 lub 386

Wyświetlacz: Cyfrowy

Gwarancja: 1 rok

Zasady dotyczące zwrotów: 30 dni / nie pytań


Interesuje Cię Sportline Pedometer 330? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w traininn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Sportline Pedometer 330. Sportline jest jedną z najlepszych marek fitness, projektującą produkty dla Elektronika , dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Sportline Pedometer 330

Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności