Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sportline

Sportline Pedometer 330

Sportline Pedometer 330

  • Sportline Pedometer 330
  • Sportline Pedometer 330

Sportline Pedometer 330

Opis produktu Sportline Pedometer 330

330 Krok Liczenie krokomierz jest po prostu najprostszy produkt Sportline w użyciu. Wystarczy przypiąć go na i przejść. Absolutnie nie ma programowania potrzebne!Cechy:


SKU: WV3474BK

Bateria: AG12, LR1142, SR1142, SR43 lub 386

Wyświetlacz: Cyfrowy

Gwarancja: 1 rok

Zasady dotyczące zwrotów: 30 dni / nie pytań


Z Sportline Pedometer 330 można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Sportline i ich produkty do , odwiedź naszą kategorię Elektronika , znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na traininn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Sportline Pedometer 330

HRM w zestawie
Kolor
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności