Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm

  • Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm
  • Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm

Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm

Opis produktu Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm

Wykonany z garbowanej roślinnie toskańskiej skóry, ten klasyczny skórzany pasek nadaje zegarkowi Suunto ponadczasowy, miejski wygląd. Pasek jest przeznaczony do noszenia w stylu życia, a skóra mięknie, a jego kolor dojrzeje w użyciu. Do użytku sportowego zalecamy wybór innego paska. Ten pasek szybkiego zwalniania można łatwo zmienić bez żadnych dodatkowych narzędzi.
Najważniejsze:
Szerokość paska 20 mm
Waga paska 16g
Pasuje na nadgarstek w rozmiarach 120 190 mm
Kompatybilny z Suunto 3 Fitness
Zaprojektowany do noszenia na co dzień


Interesuje Cię Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm? Jest w tym momencie w naszym sklepie traininn, naszym fitness sklepie online. W traininn znajdziesz więcej produktów fitness marki Suunto. Nie czekaj i ciesz się Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment fitness.

Cechy Suunto Urban 2 Leather Strap 20 mm

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij