Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tanita

Tanita BC-587

  • Tanita BC-587
  • Tanita BC-587

Tanita BC-587

Opis produktu Tanita BC-587

Wszystkie informacje na temat składu masy ciała u ich stóp. Dzięki analizy bioimpedancji i ekskluzywnej technologii Tanita się w zaledwie kilka sekund bardziej kompletnych danych w celu zapewnienia rynku monitorowania ich stanu zdrowia. Obejmuje dzieci tak pełną identyfikowalność dla całej rodziny. Wydajność do 200 kg.

Ogólne dane:

Wydajność do 200 kg.

Bioimpedancji BIA analizie, pod warunkiem CZYTANIE WEAR do użytkownika:

BIA skład środków ciała wysyłając niskiej częstotliwości sygnału bezpieczne w całym organizmie, z 4 elektrodami podstawie wagi.

Sygnał ten przepływa pomiędzy cieczą mięśni, ale spotyka się opór tkanki tłuszczowej.

Opór ten, zwany bioimpedancji jest dokładnie zmierzono i wyniki porównano płci, wzrostu i wagi osoby do obliczania indywidualną odczyt i skład tłuszczu.

Dokładność BIA zależy od:

Liczba i wielkość elektrody bazy. Potrzebne są cztery elektrody, aby zapewnić maksymalną dokładność pomiarów tkanki tłuszczowej.

Jakość równań. Im większa próbka i najlepsze techniki stosowane w badaniach, tym bardziej dokładne równania. Tanita przetestowała ponad 100.000 ludzi wszystkich odważników, rozmiarach, płci i wieku, aby zapewnić maksymalną dokładność.

Exactitud pomiaru wagi. Kluczowe znaczenie dla dokładności czytania, to współczynnik zależy od odporności przyrządu wagi i podstawy.

Cechy:

Udźwig do 200 kg

Bardzo długi i bardzo odpornego szkła, aby dać większą stabilność.

Procent tkanki tłuszczowej i wody.

Indeks trzewnej tkanki tłuszczowej.

Masy kostnej.

Basal wskaźnik metaboliczny.

Wiek metaboliczny.

Masa mięśniowa.

Główna fizyczna.

Funkcja Waga tylko.

4 tryby pamięci i trybie gościa.

Tryb dla sportowców.


Tanita BC-587 kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Tanita BC-587 z naszego sklepu online fitness - traininn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W traininn znajdziesz najniższe ceny fitness sprzętu od Tanita.

Cechy Tanita BC-587

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Tanita

-

Dobrze przyjęłam TANITĘ! Dziękuję bardzo! Jestem zadowolony i bardzo zadowolony z produktu, a także śledzenia mojej paczki! Do zobaczenia wkrótce na kolejny zamówień.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij