Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Theraband

Theraband Band bag +ual 2.5 M

  • Theraband Band bag +ual 2.5 M
  • Theraband Band bag +ual 2.5 M

Theraband Band bag +ual 2.5 M

Opis produktu Theraband Band bag +ual 2.5 M

Taśmy lateksowe o wymiarach 2,5 mx 13,8 cm. Różne opory w zależności od koloru. Zawiera instrukcję i torbę. Kolor niebieski: Bardzo duża wytrzymałość.

Z Theraband Band bag +ual 2.5 M, gwarantujemy najlepszy sprzęt fitness. Dodatkowo w traininn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep fitness i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Theraband. Nasz zespół ekspertów fitness dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Sprzęt do fitnessu za każdym razem.

Cechy Theraband Band bag +ual 2.5 M

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij