Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Theraband

Theraband Pilates Ball 22 Cm

  • Theraband Pilates Ball 22 Cm
  • Theraband Pilates Ball 22 Cm

Theraband Pilates Ball 22 Cm

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Theraband Pilates Ball 22 Cm

TheraBand ™ Pro Series ™ SCP Exercise Ball to najnowsza propozycja w technologii kulowym. Cztery popularne rozmiary dostępne są niestandardowe dopasowanie. Każda piłka ćwiczenia pochodzi z dwoma wtyczkami i adapterem inflacji, wraz z plakatem TheraBand® Exercise Ball Przewodnik szczegółowo 24 ćwiczeń.

W obecnej chwili Theraband Pilates Ball 22 Cm dostępny jest w traininn. Sprawdź jakie inne produkty fitness, marki Theraband znajdziesz w sklepie z fitness. Stwórz swój outfit z modelami Fitballs. W traininn posiadamy najnowsze modele Sprzęt do treningu. Sprawdź naszą kolekcję fitness i znajdź coś dla siebie.

Cechy Theraband Pilates Ball 22 Cm

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij