Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

TMR

TMR Muscle Belt Medic

TMR Muscle Belt Medic

  • TMR Muscle Belt Medic
  • TMR Muscle Belt Medic
  • TMR Muscle Belt Medic

TMR Muscle Belt Medic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu TMR Muscle Belt Medic

Krawat musculador Ruf, rosyjski napięta, rosyjski pasa i pas partii mięśni są takie same opatentowane i zastrzeżone przez produkt HRG jest urządzenie / pas jest przymocowane do ściany lub krata i pozwala nam wykonywać statyczne i dynamiczne siły roboczej zarówno prostowników zginaczy muskulaturę jak biodra i nogi. Jest to bardzo proste w obsłudze urządzenie, a to niesie ze sobą wiele korzyści dla sportowców chcących rozwinąć mięśnie dolnej części ciała, unikając bardziej tradycyjne ćwiczenia jak przysiady lub przysiady, które zwykle powodują wiele urazów kolan, pleców i karku.

Najlepsi sportowcy świata stają się silne korzystania z tego produktu i jego system treningowy bardziej każdego dnia zalecany przez trenerów, fizjoterapeutów i trenerów elitarnych i znany na całym świecie.

Pamiętaj, że prawdziwa i autentyczna TIRANTE MUSCULADOR jest niebieski z pomarańczowym i biurokracji na etykiecie prostownika podpisanej z białymi literami jak TIRANTE MUSCULADOR RF opatentowany system Barcelona.

Dane techniczne:

Waga: 0,8 kg


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że TMR Muscle Belt Medic jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię TMR Muscle Belt Medic, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym traininn. Nasza szeroka kolekcja Gumki, pierścionki i liny zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z fitness w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w traininn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy TMR Muscle Belt Medic

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności