Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Triomphtech

Triomphtech Power

  • Triomphtech Power
  • Triomphtech Power

Triomphtech Power

Opis produktu Triomphtech Power

Rękawice MOC SHADOW są tworzone przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów, produkowane w Europie, oraz zgodnie ze wszystkimi standardami jakości i innowacyjności wszystkich produktów TRIOMPHTECH.

Zostały one zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy działalność kulturystycznych z ciężkimi ciężarami, a tym samym konieczności ochrony stawu ich nadgarstków. Rękawice te posiadają zabezpieczenia w konkretnych punktach dłoni, doskonałą przyczepność i szybko odparować nadmiar pocenia.

Opaska z rękawic MOC Shadow ma łatwy i szybki system do zamykania się za pomocą rzep, który zapewnia bardzo silne mocowanie do nadgarstka, co pozwala na bardziej komfortową rozwoju działań obejmujących ekstremalne podnoszenie ciężarów, minimalizując ilość wspólnych urazów ,

Grzbiet rękawicy MOC cień jest wykonana z materiału typu utworzonego z Ges Dry technologii. Materiały te składają się z czterech płatów mikrokanałach włókien, które zwiększają efekt termoregulacji, zapewniając tym samym wyższy poziom transpiracji, komfort, czystość, wilgotność powietrza i przepływu, poprawę wydajności podczas zajęć sportowych.

Dłoń rękawic MOC cień jest tworzone przy użyciu mikrofibry, która jest atrakcyjne w dotyku, która szybko wchłania i wysycha pot, działając jako dyfuzora oraz zwiększenie parowania i nadmiar pocenia. Obszary kontaktu mają skrajne cząstki cierne dołączone do nich, zapewniając ekstremalną przyczepność.

Strefy bardziej skłonne do noszenia w dłoni są objęte ergonomiczne zabezpieczeń, rozpowszechniane w 14 małych kawałków. Zabezpieczenia te nie kolidują z zamknięciem strony, ponieważ nie powodują one odzież zachodzić lub nie zakłóca procesu w jakikolwiek sposób. Zapobiegają one powstawanie pęcherzy i zmaksymalizować komfort podczas uprawiania sportu.

Zabezpieczenia te zostały stworzone z pianki o wysokiej gęstości, która zapewnia całkowitą wentylację i przyspiesza transpiracji wchłaniania i eliminacji zapachów.

Co więcej, ich najnowsze i kolorowe wzory są tworzone techniką sublimacji, przeniesienie koloru przez fale ciepła. Pigment ulatnia się, gdy wchodzi do dziurki odzieży i zostaje uwięziony, gdy otwór zamyka się. Przy użyciu tej metody, nie ma różnicy w dotyku po zastosowaniu barwnika, a kolory trwać znacznie dłużej.


Kochasz fitness? Kupuj Triomphtech Power i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Triomphtech. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Ochrona we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania fitness, modele Rękawice fitness zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Triomphtech Power

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij