Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

W2w

W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml

  • W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml
  • W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml

W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml

Neutralny detergent do mycia pH techniczną odzież sportową, nadaje się do ręcznego lub automatycznego mycia wszystkich rodzajów tkanin delikatnych, takich jak elastyczny, lycry i 100% z poliestru.

Wygląd i forma fizyczna: lepka ciecz niebiesko.


Gęstość: 1,040 g / ml.

pH: 7,5 + / -0,5.


Nie czekaj dłużej i kupuj W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml! W traininn wszystkie nasze produkty Sprzęt do treningu posiadają pełną gwarancję producenta W2w. Zakup w naszym sklepie fitness , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności fitness. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy W2w Laundry Detergent for Synthetic 250ml

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij