Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps
  • Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Opis produktu Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Nowy Flex Chondroityna Glukozamina z kwasem hialuronowym i Bromelaina jest bez wątpienia najbardziej kompletnym i rewolucyjne produkt do wspólnej ochrony, ponieważ oprócz zawierający glukozaminy i chondroityny, ta formuła jest wzmocniona:

BROMELAIN

Enzym pochodzenia roślinnego (przeważnie w puszce), która ma przeciwzapalne i działanie zapobiegające obrzękowe ze względu na jego zdolność do inicjowania katabolizm białka. Zalecany dla sportowców, aby zmniejszyć ból i obrzęk zwykle spowodowane tlenowych i beztlenowych sportów intensywności. Jego skuteczność jest wzmocniona, gdy zwiększa się intensywność treningu jest, na przykład, przed zawodami, gdy zmienia się szkolenia zwiększyć intensywność i / lub objętości, dla początkujących, etc.

KWAS HIALURONOWY

Należy ono do rodziny glukozy Amino glikanów. Jest głównym składnikiem macierzy zewnątrzkomórkowej chrząstki i warstw powierzchniowych błony maziowej. Kluczowym elementem utrzymania smarowego i amortyzujący wstrząsy właściwości mazi stawowej.

chondroityny

Najobficiej Glukoza amino Glikany (GAG) w proteoglikanów macierzy zewnątrzkomórkowej chrząstki stawowej. Jego zdolność zatrzymywania wody przyczynia się do utrzymania mechanik i elastyczność właściwości chrząstki, która utrzymaniu i regulacji ciśnienia osmotycznego chrząstki. Zachowuje nawilżenie, jędrność i elastyczność tej tkanki.

GLUCOSAMINE

Jest aminocukier niezbędna dla normalnego wzrostu i naprawy chrząstki. Jest to kluczowy element w biosyntezę proteoglikanów i GAG. Można powiedzieć, że jest to surowiec, że nasze ciało używa do wytwarzania szeregu innych środków związanych z tworzeniem ścięgien, więzadeł, chrząstki i błony maziowej stawów płynu otoczenia. Jego działanie terapeutyczne wynika z jej wkładu w syntezie proteoglikanów chrząstki stawowej. Posiada również działanie przeciw zapalne.

Manganu i miedzi

Tese są dwie z najważniejszych minerałów w utrzymaniu tkanki łącznej i metabolizmu energetycznego. Dodatkowo :

Miedź jest niezbędna dla prawidłowego transportu żelaza; jest silnym antyoksydantem i wzmacnia układ odpornościowy.

Mangan jest niezbędny dla zdrowia kości i działa również jako przeciwutleniacz.


Jeśli szukasz Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps, masz szczęście. W sklepie fitness znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w traininn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Odżywianie . traininn oferuje ekskluzywne produkty Białka dla wielu aktywności. Białka zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Weider Victory Endurance Flexgrlucosamine-Chondroi 90 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności