Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Weider

Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps

  • Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps
  • Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps

Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps

Opis produktu Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps

L karnityna jest aminokwas odpowiedzialnych za transport zgromadzone kwasów tłuszczowych w obrębie tkanki tłuszczowej do mitochondriów, gdzie utlenianie prowadzi się w celu uzyskania energii. Istnieją dwa typy karnityny; L karnityna i D karnityna lecz tylko pierwszy biologicznie skuteczną !.

Organizm może dokonać L karnityna, jak również uzyskać od żywności opiera się na zwierzętach, ale ilości uzyskanych przez te dwa środki są niewystarczające do mobilizacji tłuszczów stąd potrzeba suplementacji.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty wskazane jest łączenie biorąc L karnityna 1500 z niektórych ćwiczeń aerobowych od wzrostu zapotrzebowania na energię przez organizm ułatwia mobilizację tłuszczów w celu uzyskania energii.


Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps jest protuktem związanym z kategori? Suplementy sportowe oraz należy do kategorii zdrowie i odżywianie wyselekcjonowanej dla fitness, traininn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności traininn. Jakie są korzyści Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest fitness.

Cechy Weider Victory L-Carnitine 1500 x 100 Caps

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij