Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Effektor Power Run

X-BIONIC Effektor Power Run

  • X-BIONIC Effektor Power Run
  • X-BIONIC Effektor Power Run
  • X-BIONIC Effektor Power Run
  • X-BIONIC Effektor Power Run

X-BIONIC Effektor Power Run

Opis produktu X-BIONIC Effektor Power Run

Krok poza obecne granice fizyki? Wszystko wyczyścić do przodu! Effektor ™ Running Pants moc - X-BIONIC ® Częściowa Kompression na nogach łączy dwie decydujące zalety wydajności: ulepszona praca mięśni dzięki kompresji, jak również optymalne chłodzenie dzięki rozproszeniu ciśnienia na grzbietach. W Effektor ™ przebiegu Spodnie energetyczne wykorzystują kolejną technologię - jeden, że piloci myśliwców użyć, aby zapobiec obawiali zaciemnienie: oni umieszczać różne gatunki ciśnieniem różnie na różnych regionach nodze. Effektor ™ przebiegu Spodnie zasilania położyć większy nacisk na podudzia, jak na udo, aby zmniejszyć obciążenie na krwi, jak to robi jego drogę z powrotem do serca. Dla jeszcze bardziej skuteczne chłodzenie sprawdzoną ® System 3D-BionicSphere jest używany na kości ogonowej. Na kolanach Neural-odpowiedzi-Bandaże umieścić obwodowych receptorów nerwowych w stanie ciągłego "walki lub ucieczki", która pomaga wzmocnić i dodać więcej precyzji mięśni odpowiedzi.


Two-Step ® 3D-BionicSphere system

Dziania technologii high-tech, zapewnia optymalną przyczepność i komfort klimatu. Żeberka i różne konstrukcje powierzchni nośnej i wilgoci, jak również transportu ciepła.


Efekt reakcji neuronowych

Częściowa Kompression stawia komórki nerwów obwodowych w stanie ciągłej gotowości, optymalizuje wymianę impulsów nerwowych między mięśni i mózgu, zwiększa reakcje mięśni, skurcze i koordynacji, i zmniejsza ryzyko uszkodzenia i wyczerpania.


3D-BionicSphere ® System na kości ogonowej

Pot z dolnej części pleców jest prowadzone przez ® System 3D-BionicSphere do kości ogonowej do odparowania. W SweatTraps ® na dolnej części pleców są skierowane konkretnie do połowu pot płynący w kierunku pośladków. Ten pierwszy etap, który często prowadzi do owrzodzenia tarcia, jest przerwany, zanim jeszcze rozpocznie.


X-BIONIC ® Częściowa Kompression

Nowy standard w technologii kompresji. Częściowa Kompression przez X-Bionic ® wykorzystuje zalety kompresji nie zaniedbując chłodzenia.


Samonastawne mankiet

Szeroki ściągacz pasuje do aktywnego każdym rozmiarze nogi bez poślizgu lub zwężenie.


Intercooler ™

Ta konstrukcja 3D gromadzi potu na górnej części uda i utrzymuje go bezpośrednio na skórę więc może odparować optymalnie, gdy bezpośrednio na tej ważnej grupy mięśni. Pomiędzy okresami wysiłku, technologia żebro Intercooler ™ 's leży w kształcie fal struktury na mięśnie, aby zapewnić izolację.


ISO-Pad

Umożliwia ukierunkowane izolacja poszczególnych części ciała z zimnego otoczenia do ochrony ciała przed mrozem w zimie. W ten sposób zoptymalizowane ISO-Klocki zachowania większej ciepło ciała, co jest konieczne, aby zagwarantować funkcjonowanie narządów wewnętrznych i ochrony części ciała, które są narażone na chłodzenie.


HeatTransfer Strefa

Optymalne odprowadzanie ciepła.


Kochasz fitness? Kupuj X-BIONIC Effektor Power Run i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: X-BIONIC. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież męska we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania fitness, modele Spodnie długie bib zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy X-BIONIC Effektor Power Run

Długość
Kolor

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Bardzo dobre spodnie do biegania

-

Na początku nie byłem pewien, czy powinienem nosić spodnie jako „majtki” mnie. Ale w drugim przebiegu testu, mogę powiedzieć, że nie bierze spodnie. Czuje się bardzo dobrze i czekam na wynik w maratonie. Dostawa miała miejsce w ciągu tygodnia, w czasie dla Zurich Marathon.

Wspaniały

-

Piękne spodnie przylegające. Można by pomyśleć, że nie trzeba. Idealny rozmiar jest prawidłowy

X-bionic prowadzony mocy effektor

-

górna głowica jakości, bardzo wygodne i nie porusza się w ogóle. Jestem wysoki 172 cm i waga 68 kg wziął idealny rozmiar M. zaleca

Doskonały

-

Wysyłka na czas .. dobry produkt !!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij