Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Biking Pro

  • X-BIONIC Biking Pro
  • X-BIONIC Biking Pro

X-BIONIC Biking Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-BIONIC Biking Pro

TOUGH PERFORMANCE. STRONG osiągnięcie. Techniczny, stylowy, lekki: takie same właściwości jak rowerze szosowym wydajności. X-SOCKS spełnia wymagania profesjonalnych zawodników 100%. Czarne przód łączy się bezpośrednio z szeroko oczek Kanału klimatyzacja. Wraz z powietrzem Traverse Channel System zapewnia dopływ świeżego powietrza pod podeszwy.


Drobno tkane, ale bardzo wytrzymałe. Specjalne ochraniacze wyposażone są w miejscach narażonych na zwiększone zużycie. Maksymalny transfer mocy w połączeniu z optymalną ochroną: idealny do trudnych wyścigach.Dane techniczne:


- 40%: Nylon


- 33%: Nodor skóry


- 12%: Mythlan


- 12%: Robur


- 3%: Elastan


- 52%: Nylon


- 33%: Polyester


- 12% z polipropylenu


- 3%: ElastanTechnologia:


ToeTip Protector:


Asymetryczny absorbujące uderzenia ochraniaczy wykonanych z kanałowych włókien Robur poduszki i chronią palce na końcach samoprzylepnych.


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i przetarcie.


Protector Heel:


Ochrona przed presją i tarcie.


AirFlow AnklePads:


Kostkach często ociera się podczas upadku, ponieważ wystają z boków nóg. Moon półksiężyca kształcie ustawienie padów zapewnia najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnego kanału klimatyzacja.


X-cross Bandage:


Unikalne zespoły kostki rozjazdu, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił, ścięgna, mięśnie i stawy pewne trzymanie i stabilność bez ograniczania swobody poruszania się.


Samonastawialna mankiet (Socks):


Dopasowuje się do każdej nogi wielkości bez poślizgu lub zwężenie.


Stripes AIRCOOL:


Dzianina jak cienkiej siatki przepuszczającej Mythlan powietrznego. Powoduje to chłodzenia wentylacji na podeszwach stóp.


Anatomicznie ukształtowana wkładka:


W "L"-w lewo i "R"-prawa noga z wbudowanym kanałem klimatyzacja.


Czy szukasz produktów fitness marki X-BIONIC? Na traininn, w sklepie online fitness , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów fitness, m.in X-BIONIC Biking Pro. W tym momencie X-BIONIC Biking Pro jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla fitness i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy X-BIONIC Biking Pro

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij