Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-SOCKS

X-SOCKS Biking Racing

X-SOCKS Biking Racing

  • X-SOCKS Biking Racing
  • X-SOCKS Biking Racing
  • X-SOCKS Biking Racing

X-SOCKS Biking Racing

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-SOCKS Biking Racing

JEŚLI CHCESZ wygrywać wyścigi, trzeba zaufać Mistrzów. Model X-Socks Bike Racing jest szczególnie lekki i tnie niższe niż innych naszych modeli rowerowych. Lekkie wykończenie zapewnia optymalny kontakt ze stopą przez buta na pedale, zapewniając doskonałą kontrolę i optymalną transmisję mocy.


Złożony system wyściółki obniża ciśnienie dokładnie w tych obszarach, gdzie wstrząsy i tarcia są największe, skutecznie zmniejszając ryzyko poniesienia ucisków i otarć skóry. Kontrolowania klimatu materiałów i "Air" system wentylacji utworzyć suchy, klimatyzowanym i regulacją temperatury otoczenia dla Twoich stóp, nawet w ekstremalnych warunkach.Dane techniczne:


- 41%: Nodor skóry


- 28%: Mythlan


- 18%: Nylon


- 11%: Robur


- 2%: Elastan


- 70%: Nylon


- 28% z polipropylenu


- 2%: ElastanTechnologia:


Samonastawialna mankiet (Socks):


Dopasowuje się do każdej nogi wielkości bez poślizgu lub zwężenie.


Klimatyzacja Kanał:


Prowadzi powietrze od anatomiczny kształt wkładki za pomocą wewnętrznej powierzchni stopy, a tym samym sprawia, że ​​wilgotne, przegrzane powietrze jest wypompowywana z nawet obcisłe buty przy każdym ruchu.


AirFlow AnklePads:


Kostkach często ociera się podczas upadku, ponieważ wystają z boków nóg. Moon półksiężyca kształcie ustawienie padów zapewnia najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnego kanału klimatyzacja.


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i przetarcie.


ToeTip Protector:


Asymetryczny absorbujące uderzenia ochraniaczy wykonanych z kanałowych włókien Robur poduszki i chronią palce na końcach samoprzylepnych.


Protector śródstopia:


Poduszki Protector podbicia i działa jako amortyzatora, znacząco zmniejsza częstość występowania bolesnych ucisków i skrobania, siniaki i pęcherze.


Stripes AIRCOOL:


Dzianina jak cienkiej siatki przepuszczającej Mythlan powietrznego. Powoduje to chłodzenia wentylacji na podeszwach stóp.


Traverse pęd powietrza Channel:


Reguluje temperaturę stopy nogi i prowadzi wilgotne i przegrzane powietrze do kanału klimatyzacja.


X-cross Bandage:


Unikalne zespoły kostki rozjazdu, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił, ścięgna, mięśnie i stawy pewne trzymanie i stabilność bez ograniczania swobody poruszania się.


Protector Heel:


Ochrona przed presją i tarcie.


Anatomicznie ukształtowana wkładka:


W "L"-w lewo i "R"-prawa noga z wbudowanym kanałem klimatyzacja.


Protector ścięgna Achillesa:


Protector ścięgna Achillesa zmniejsza częstość występowania punktów nacisku i ryzyko skrobania i siniaki. 5


Lubisz X-SOCKS Biking Racing? Zapoznaj się z kolekcją fitness i odkryj duży wybór produktów do Odzież męska i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla fitness. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odzież męska jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy X-SOCKS Biking Racing

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij