Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-SOCKS

X-SOCKS Biking Silver

X-SOCKS Biking Silver

  • X-SOCKS Biking Silver
  • X-SOCKS Biking Silver
  • X-SOCKS Biking Silver

X-SOCKS Biking Silver

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu X-SOCKS Biking Silver

Ze srebra, PRZEZNACZONY DO GOLD. Te skarpetki posiadają unikalne wkładka SINOFIT wykonane z 99,9% czystego srebra, które skutecznie hamuje wzrost bakterii, a tym samym zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem stóp i grzybica stóp.


Wyrafinowany stref dopełnienie jedynego, śródstopia, pięty i kostki, w połączeniu z bandażem X-Cross, chronić i wspierać stopę podczas normalnego ruchu, aw przypadku spadku powinna wystąpić. A jednak skarpetka jest lekki i zapewnia stałą wentylację świeże powietrza dzięki zintegrowanych kanałów klimatyzacja.


Wygodna klapa pull-on, antypoślizgowa zapobiega stóp normalne ruchy od powodując skarpetki się ześlizgiwać w bucie.Dane techniczne:


- 30%: Nodor skóry


- 19%: Robur


- 18%: Nylon


- 16%: Srebrny Nodor


- 14%: Mythlan


- 3%: Elastan


- 67%: Nylon


- 14% z polipropylenu


- 13%: Polyester


- 3%: metalizowany Nylon (srebrny)


- 3%: ElastanTechnologia:


Pull-On antypoślizgowa Flap:


Zapobiega zsuwaniu się skarpetki w bucie.


Samonastawialna mankiet (Socks):


Dopasowuje się do każdej nogi wielkości bez poślizgu lub zwężenie.


Klimatyzacja Kanał:


Prowadzi powietrze od anatomiczny kształt wkładki za pomocą wewnętrznej powierzchni stopy, a tym samym sprawia, że ​​wilgotne, przegrzane powietrze jest wypompowywana z nawet obcisłe buty przy każdym ruchu.


Duckbill Shaped Footguard:


W kaczy dziób w kształcie poduszki Footguard palce, śródstopie i kulki stóp przeciwko ciężkiej próbie napotkał podczas ataku na wzgórze, a podczas wysokich premiach intensywności. Specjalny Nodor Srebrny lub skóry Nodor i połączenie tkaniny Mythlan oznacza, że ​​tkanina nie zmniejsza przestrzeni wewnątrz buta.


ToeTip Protector:


Asymetryczny absorbujące uderzenia ochraniaczy wykonanych z kanałowych włókien Robur poduszki i chronią palce na końcach samoprzylepnych.


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i przetarcie.


Anatomicznie ukształtowana wkładka SINOFIT:


Tysiące małej pętli wykonanej z 99.9% czystego srebra cicho Zaszyj stopę i hamują tworzenie się bakterii skutecznie.


Traverse pęd powietrza Channel:


Reguluje temperaturę stopy nogi i prowadzi wilgotne i przegrzane powietrze do kanału klimatyzacja.


Protector Heel:


Ochrona przed presją i tarcie.


AirFlow AnklePads:


Kostkach często ociera się podczas upadku, ponieważ wystają z boków nóg. Moon półksiężyca kształcie ustawienie padów zapewnia najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnego kanału klimatyzacja.


X-cross Bandage:


Unikalne zespoły kostki rozjazdu, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił, ścięgna, mięśnie i stawy pewne trzymanie i stabilność bez ograniczania swobody poruszania się.


Protector ścięgna Achillesa:


Protector ścięgna Achillesa zmniejsza częstość występowania punktów nacisku i ryzyko skrobania i siniaki.


W sklepie traininn z fitness znajdziesz X-SOCKS Biking Silver w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do X-SOCKS Biking Silver, m.in. z kategorii Odzież męska od swojego sklepu fitness online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów fitness na temat sprzętu, a także opinie o X-SOCKS Biking Silver.

Cechy X-SOCKS Biking Silver

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij